Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 грудня 2019 року

15 грудня 2019 року у Пластовому Вишкільному Центрі у м. Буча за ініціативою громадської організації «Всеукраїнське Об’єднання» АСОЦІАЦІЯ ВОЇНІВ АТО «КИЇВСЬКА РУСЬ» за підтримки управління культури, національностей та релігій, управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної молодіжної громадської ради відбулася панельна дискусія «Різноманіття в єдності в рамках Міжнародного міжнаціонального молодіжного фестивалю «Join Culture».

Даний захід був спрямований на поглиблення співпраці та обмін досвідом між активною молоддю, молодіжними громадськими організаціями, національно-культурними товариствами, громадськими організаціями з захисту прав національних меншин, органами влади, які реалізовують державну політику у сфері міжнаціональних відносин. Серед запрошених спікерів та експертів на панельній дискусії були присутні: Дарія Карякіна - голова правління МГО «Інтернаціональний союз», генеральний директор проекту OUTLOOK, що працює у сфері культурної дипломатії, член наглядової ради  «НСТУ», Ісса Діало-президент ГО «Африканська рада в Україні», Нателла Андрющенко-виконавчий директор єврейської громади «Міцва» м. Біла Церква та Бабич Людмила - начальник відділу культури і туризму Баришівської селищної ради. Експерти ознайомили учасників з діяльністю установ, які вони представляють, поділились досвідом реалізації міжкультурних проектів, акцентували увагу на специфіці роботи з представниками різних культурних традицій та закликали до плідної співпраці.

Після виступів спікерів відбувся воркшоп з розробки концепції фестивалю з презентаціями майбутнього заходу, який координували модератори панельної дискусії начальник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Марія Бардин та спеціаліст управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Максим Луценко.