Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 грудня 2019 року

4  грудня, керівник апарату Київської облдержадміністрації Олена Мацків провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА.

В обговоренні взяли участь заступник голови ОДА Дмитро Назаренко, начальник управління культури, національностей та реліігй ОДА Ігор Золотоверх, керівники структурних підрозділів ОДА.

Присутні порушили питання щодо формування проєктів планів роботи Київської облдержадміністрації на 2020 рік, а саме річних, квартальних та місячних проєктів.

«Планування роботи облдержадміністрації здійснюється з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності її структурних підрозділів та апарату. Формування відповідних планів – це база, яка забезпечить ефективне виконання поставлених завдань», – наголосила Олена Мацків.

Управління культури, національностей та реліігй ОДА 04 грулня 2019 року затвердило План роботи на 2020 рік, а також надало управлінню організаційної роботи та взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування апарату облдержадміністраціївідповідні пропозиції до Планів роботи Київської облдержадміністрації на 2020 рік, 1 квартал 2002 року та січень 2020.