Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 грудня 2019 року

Управління культури, національностей та релігій долучилися до Фестивалю національних культур України, який пройшов в м. Ужгород

Департамент у справах релігій та національностей Міністерства культури України за підтримки Закарпатської облдержадміністрації та Закарпатської облради провели 11 - 12 грудня 2019 року у м. Ужгород Фестиваль національних культур України, у програму якого входив Форум "Україна поліетнічна та полірелігійна: приклад Закарпаття" та круглі столи "Єдність різноманіття - запорука стійкого економічного розвитку. Закарпаття як унікальний прикрад" та "Етноконфесійна ситуація в Україні та її особливості в південно-західному регіоні".

Серед гостей та учасників Фестивалю - науковці-члени експертних рад при МКУ, голови національно-культурних товариств, громадські діячі, керівники церков та релігійних організацій, представники обласних державних адміністрацій, творчі колективи національних меншин України.

Програма Форуму національних культур України була надзвичайно насиченою, промови та дискусії - цікавими, а виступи творчих колективів барвистими і колоритними. Учасники заходів обмінялись досвідом, збагатились новими ідеями та творчими задумами.