Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

02 грудня 2019 року

29 листопада у КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» пройшла
VI Обласна наукова конференція «Археологія Київщини: дослідження та проблематика»

Під час конференції Ігор Золотоверх - начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, вручив Подяки управління працівникам музею за їх віддану роботу та побажав успіхів у подальшій професійній діяльності.

Радник Обухівської районної ради Шафаренко А.М. та член фонду «Собор» (м. Київ) Донченко В.І., які взяли участь у роботі конференції, передали музею особисті речі родичів Івана Франка для відділення у с. Халеп’ї.

Від Київського обласного археологічного музею з науковими доповідями виступили Світлана Добровольська, Ольга Хуторна, Василь Карасьов та Оксана Бабчук які розповіли при тисячолітню історію Халеп’я та Трипілля, а також про експонати з колекції музею.

КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей» представила Ольга Гудзій з доповіддю про артефакти Черняхівської культури, які зберігаються в музеї.

Доповідачі від НДЛ археології історико-філософського факультету Київського університету ім. Б. Грінченка - Євген Слєсарєв, Марія Відейко, Тетяна Бондаренко та Михайло Відейко доповіли про розкопки, які проводили спільно з музеєм у Обухівському районі та околицях Трипілля у 2016-2018 роках та про перспективи нових досліджень на Київщині і використання знахідок та відкритих поселень для розвитку музейної справи та туризму в області.