Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 листопада 2019 року

23 листопада 2019 року о 15.30 в м. Вишгород, на площу поблизу пам’ятника жертвам голодомору пройшов Обласний мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв голодомору у 1932-1933 роках.

Квіти до  пам`ятника  жертвам голодомору поклали заступник голови Київської обласної державної адміністрації Кучер В’ячеслав, начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Золотоверх Ігор, в.о. Вишгородської райдержадміністрації Данчин Олексій, голова Вишгородської районної ради Кириченко Ростислав, голова міста Вишгород Момот Олексій, в.о. директора КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Корецька Людмила, працівники установ та організацій району, громадскість.

Учасники акції принесли до пам’ятного знаку свічки, лампадки, тематичні квіткові композиції та долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку». Спільну молитву за невинно вбитих та померлих від голоду прочитали священнослужителі Церкви святого князя Володимира та Собору Вишгородської Богородиці. Керівництво області та району, за давньою традицією посадили 5 кущів калини, як символ вічної пам’яті  за  померлими під час  голодоморів. Напередодні урочистостей у районному будинку культури «Енергетик» був організований показ документального фільму «Присвячується жертвам голодомору».