Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 листопада 2019 року

21 листопада 2019 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації (адреса: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1) начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Золотоверх взяв участь у зустрічі голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова із сім’ями Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності з Київщини.

Керівництво облдержадміністрації запросили членів родин Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності, аби спільно віднайти шляхи вирішення проблемних питань, які їх турбують.

Учасники зустрічі порушили низку важливих проблем, які потребують вирішення з боку обласної влади.

Порушені актуальні питання Олексій Чернишов взяв на особистий контроль та доручив відповідальним структурним підрозділам ОДА, в т.ч. управлінню культури, національностей та релігій сприяти в їх розв’язанні та реалізації.

Зокрема, питання стосувалися:

  • забезпечення обов’язкового запрошення членів сімей Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності на державні свята: День Гідності та Свободи, День Героїв Небесної Сотні, День Захисника України, День матері, День вдови-матері, День пам’яті та примирення, День Незалежності України;
  • створення Меморіалу Героїв Небесної Сотні;
  • посилення візуальної комунікації у містах та районах області через виготовлення та розміщення банерів, пам’ятників та інших пам’яток про Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності;
  • проведення регулярного заходу (у вигляді уроку пам’яті) в навчальних закладах області тощо.

В облдержадміністрації відтепер будуть проходити систематичні зустрічі з членами сімей Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності, а також буде створена Робоча група.

Головою цієї групи з боку членів сімей стане вдова загиблого Віктора Швеця - пані Тамара Швець.

Після зустрічі в холі приміщення Київської обласної державної адміністрації перед пам’ятною дошкою Героям Небесної Сотні Київщини, відбувся поминальний молебінь.

Очолив молебінь протоієрей Ростислав Воробій - секретар Переяславсько- Вишневської єпархії УПЦ (ПЦУ) у співслужінні з протодияконом Іваном Гичуном.

Вшанували пам’ять загиблих героїв заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Золотоверх, директор департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, керівники інших структурних підрозділів Київської ОДА, вдови та матері та родичі Героїв, працівники Київської облдержадміністрації.