Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 листопада 2019 року

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи –
свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції
(2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Сьогодні - шоста річниця початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності. Після того, як тодішня влада відмовилась від європейського курсу, на Майдан вийшли активісти та студенти.

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо мужніх патріотів, які віддали життя за незалежність України під час подій на Майдані. Україна вже ніколи не буде такою, як раніше, Революція гідності стала початком європейського розвитку нашої держави.

У Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» в рамках експозиції «Твої сини Україно» з 2015 року діє постійна виставка «Майдан нескорених». На виставці представлені особисті речі та фотографії Героїв України Володимира Кульчицького, Віктора Швеця, Олександра Пехенька, Володимира Чаплинського та інших. Доповнює виставку фотостенди з портретами Героїв Небесної сотні та фотографіями з Помаранчевої революції та Революції гідності.

Революції стали надзвичайно тяжким іспитом для України, на якому українці продемонстрували, для всього світу, свою гідність та своє прагнення до свободи.