Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

11 листопада 2019 року

09 листопада у Київському конкафедральному храмі Святого Олександра відбулись єпископські свячення Олександра Язловецького, якого 18 вересня цього року Святіший Отець Франциск призначив єпископом-помічником Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви.

Головним консекратором  визначено Апостольського Нунція в Україні Клаудіо Гуджеротті. На церемонії були присутні представники органів влади, дипломатичного корпусу, релігійних організацій та Церков. На урочисту хіротонію прибули єпископи та священники з України, Польщі, Англії, Італії, Молдови та Білорусі.

Участь в урочистостях взяв начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Золотоверх.

Гаслом єпископа Олександра є PRIMUS SERVUS DEI (СПЕРШУ СЛУГА БОЖИЙ). В єпископському гербі  зображені чаша та Святе Письмо, як два джерела благодаті. Вони знаходяться на фоні кольорів українського прапора та символ мучеництва св. Томаса Мора – сокира.

Щиро вітаємо Олександра Язловецького з призначенням єпископом-помічником Київсько-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні!

У цей особливий день єпископських свячень бажаємо Вам здоров’я, міцної віри, задумів та планів, успіхів у всіх починаннях та справах.

Київська обласна державна адміністрація високо цінує багаторічну плідну співпрацю з Київсько-Житомирською дієцезією Римо-Католицької Церкви в Україні та Ваш особистий вагомий внесок у розвиток духовно-культурного життя Київської області, у зміцнення моральних засад суспільства та прагнення до взаємної поваги, толерантності та миру.