Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

11 листопада 2019 року

09 листопада 2019 року в мечеті Ар-Рахма відбулись урочистості з нагоди відзначення Маулід ан-Набі – Дня народження Пророка Мухаммада.

Серед гостей заходу були присутні: посли дипломатичних місій, представники державних органів влади, релігійних організацій та церков, глави діаспор, громадські діячі, керівники громадських організацій, ЗМІ. На запрошення Голови Духовного управління мусульман України (ДУМУ), муфтія України шейха Ахмеда Таміма участь у заходах взяли заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер та начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Золотоверх.

В’ячеслав Кучер зачитав вітального листа від голови Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова та привітав всю мусульманську громаду з одним із найбільших свят.

В свою чергу, шейх Ахмед Тамім ознайомив всіх присутніх з традицією відзначення Маулід ан-Набі, закликав до єдності та плідної роботи на благо України. Родзинкою урочистостей стали виступи дитячих колективів.