Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 листопада 2019 року

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Київської області!
Сердечно вітаю всіх із професійним святом!

День працівника культуриМи відзначаємо щороку Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також День української писемності та мови!
Київщина - це благодатний край, де комфортно жити, працювати і творити, який має одвічну славу духовного та культурного осередку України.
Впевнений, що визнання культури, як стратегічного напрямку національної державної політики - запорука процвітання та миру в нашій країні.
Саме через працівників культури Київщини відбувається залучення громадянського суспільства до обговорення нових завдань та пріоритетів регіональної культурної політики, а також створення необхідних умов для збереження та розвитку державної мови.
Коли наша держава зазнає збройної агресії, коли щодня тисячі наших воїнів ціною власного життя захищають територіальну цілісність країни, українська культура та мова надає сили нашому народу вистояти перед цими викликами.
Ви щоденно доводите свою професійність, талант, креативні ідеї, безмежну любов до музики, літератури, хореографії, театральному мистецтву; самовідданість музейній, бібліотечній та пам’яткоохоронній справам.
Ви запалюєте серця вогнем патріотизму і любові до рідної землі, даруєте можливість почерпнути життєдайної сили від чистого джерела мудрості, натхнення і творчості.
Зичу всім міцного здоров’я, родинного щастя, професійних злетів, а головне ─ твердої віри у добре і мирне майбутнє нашої талановитої Київщини та благословенної України.

Начальник управління 
культури, національностей та релігій 
Київської обласної державної адміністрації 
Ігор ЗОЛОТОВЕРХ