Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

05 листопада 2019 року

Семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019»

Патріотичні екскурсії Київщини 2019

З метою формування патріотичної свідомості і національної гідності, створення у кожному регіоні Київщини туристичних маршрутів патріотичного спрямування та підвищення туристичної привабливості регіону, підготовки гідів для проведення оновлених екскурсійних програм буде проведено семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини 2019».

Семінар-навчання складається з двох етапів:

  • перший етап навчально-практичний відбудеться 14 листопада 2019 року в м. Переяслав-Хмельницький (включає проведення екскурсії та майстер класу з екскурсійної діяльності);
  • другий етап теоретично-практичний відбудеться з 21 по 22 листопада 2019 року на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний»  (вул. Шевченка, 63, с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) і включатиме методику підбору інформаційних матеріалів, роботу з архівними даними, особливості організації екскурсії, ораторське мистецтво, створення маршрутів за допомогою google-карт, обговорення шляхів розвитку туристичної привабливості Київщини.

До участі у заході запрошується зацікавлена активна молодь з числа студентів, працівників музеїв, бібліотекарів, екскурсоводів, вчителів/викладачів предмету «Історія», вихованці історико - краєзнавчих гуртків області.

Для участі у заході необхідно заповнити таблицю:

ПІБ Дата народження Місце роботи/навчання Електронна адреса Контактний телефон
1

та надіслати її на електронну пошту kzkorkomc@gmail.com з темою листа «Екскурсії» до 11 листопада 2019 року або зареєструватися за посиланням:
https://forms.gle/63WuGfsmFxDFBVxp6
Детальна інформація щодо часу та місця збору буде повідомлена учасникам після відбору.

Проживання, харчування, та трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотньому напрямку здійснюється за рахунок організаторів.

Контактні особи:
Топчій Наталія, тел. 098- 958-36-30;
Остаповська Олена, тел. 093-911-59-73.