Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 жовтня 2019 року

2-3 листопада 2019 року
запрошуємо
до Древнього Києва у «Парку Київська Русь»
на Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи»

2 і 3 листопада в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде Міжнародний фестиваль кінних бойових мистецтв «Скіфи». Цей щорічний фестиваль запрошує всіх долучитися до дивовижного світу кінних бойових мистецтв і побачити захоплюючий турнір з верхової стрільби з лука між учасниками з різних країн світу.  До Древнього Києва з'їдуться кращі кінні лучники з Європи та Азії, щоб позмагатися в захоплюючому мистецтві стрільби з лука верхи на коні.

Ключовою подією Фестивалю стане Міжнародний чемпіонат з верхової стрільби з лука. В змаганнях братимуть участь кращі кінні лучники з різних куточків світу, в тому числі з Австрії, Казахстану, Канади, Кувейту, Польщі, Туреччини, України, Фінляндії та інших країн світу.

Досвідчені спортсмени-віртуози змагатимуться у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на коні на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, та в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників будуть проходити в двох стилях: казахському та древньокиївському. В першому стилі спортсмени стріляють по мішенях круглої форми (золота, срібна та бронзова) по прямому треку. В стилі дреньокиївському вершники стріляють по колу по чотирьох мішенях, та по прямій – в одну мішень за заїзд. В суботу, 2 листопада, буде проводитися ще й додатковий захоплюючий формат, який проходить лише в Україні, – «Нічний кінний лучник».

Також гості Князівства побачать показові виступи акторів-каскадерів кінно-трюкового театру Древнього Києва з віртуозного володіння різними видами середньовічної зброї: мечами, списами, сулицями. Крім того вершники та їхні вірні чотириногі друзі продемонструють елементи бойової джигітовки: різні трюки, які зараз використовуються в показових виступах, а в минулому допомагали в битві та рятували життя в бою.

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з унікальними кіньми історичних порід, зібраними з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже їх було привезено в нашу країну в єдиному екземплярі. Коней можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі.

Гості Князівства будуть не просто глядачами на фестивалі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих та цікавих іграх і конкурсах, слов'янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Кульмінацією фестивальної програми стане стрільба з величезного метального знаряддя, требушету, палаючими ядрами.

Гості Древнього Києва відчують себе повноправними жителями середньовічного міста. Відвідувачі зможуть прогулятися стародавніми вуличками, оглянути шедеври дерев’яного зодчества, відвідати музеї та експозиції. Відвідувачі зможуть постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску над Лісовим озером, відвідати майстер-класи з гончарства, приміряти костюми часів Київської Русі.

Скуштувати середньовічних напоїв та страв, приготованих на вогнищі, можна в автентичній Княжій корчмі та в альтанках.

А для тих, хто вирішить продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ у Князівстві Київська Русь – це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі наукових знань НАН України відтворюється і будується Древній Київ V-ХIII століть в його натуральному розмірі, в масштабі 1:1.

Древній Київ відкривається о 10:00.
Початок театралізованої програми – о 13:30.
Завершення програми – в суботу 2 листопада о 20:00, в неділю 3 листопада о 19:00.
Древній Київ розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області.