Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 жовтня 2019 року

Туристична майстерня Миколаївщини
відбудеться 14-15 листопада 2019 року в м. Миколаїв

Туристична майстерня Миколаївщини проводиться з метою популяризації туристичних можливостей регіонів та міст України, активізації розвитку внутрішнього туризму, обміну досвідом у створенні та презентації кращих туристичних продуктів і проектів.

До участі у заході запрошуються представники структурних підрозділів з питань туризму державних адміністрацій та міських рад, керівники обласних та місцевих туристичних інформаційних центрів, суб’єкти туристичної діяльності, громадські активісти, які працюють у сфері розвитку туризму.

Про участь у Туристичній майстерні Миколаївщини просимо повідомити управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації до 05 листопада 2019 року, вказавши прізвище, ім’я, по батькові, посаду, контактні телефони та адресу електронної скриньки учасника та тему виступу.

Контактна особа: Волчецький Руслан Володимирович, заступник начальника відділу з питань молоді та туризму управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, e-mail: tourism@mk.gov.ua, телефон/факс: +380 96 8350328, +380 512 372332.   


<< Назад