Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 жовтня 2019 року

Днями  в м. Івано-Франківськ відбулося  проведення  VI  Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав», 
який присвячений 100-річчю Соборності України.     

  

На відкриття дійства завітали голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, заступник голови ОДА Віталій Федорів, міський голова Руслан Марцінків, представники громадськості, творчих колективів, мешканці Прикарпаття та гості зі Словаччини, Польщі, Румунії, Німеччини, Великої Британії, східних, південних, північних та західних областей України.

До складу учасників делегації від Київської області, які здійснили робочу поїздку за підтримки та сприяння КЗ КОР «Київська обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» (в. о. директора Корецька Людмила) входили:

  1. Остапенко  Наталія  Вікторівна - головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.     
  2. Угнівенко  Ольга  Іллівна - майстриня (техніка - батік), дизайнер, скульптор мініатюр, художник, поетеса, письменниця, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», голова Бородянської районної організації ВТС «Конгрес літераторів України», автор офіційного Гербу та Гімну Бородянщини, засновник та директор Краєзнавчого музею Бородянського району, яка виступила на фестивалі виконавцем вокальних авторських творів.Фестиваль - це яскрава та феєрична подія об’єднує гуцулів, бойків, лемків, покутян, опілян, буковинців, волинян, подолян, поліщуків, слобожанців, кубанських козаків та засвідчує спільні джерела їх виникнення і розвитку. Фестиваль етнографічних регіонів України традиційний та був заснований у 2001 році.

Впродовж фестивальних днів відбувалися виставки народного, декоративно-ужиткового мистецтва.

В районних центрах, об’єднаних територіальних громадах та містах області за участю аматорських колективів України, гостей фестивалю і закордоння відбулися заходи у контексті культурно-мистецької програми «Храм української родини», у кінотеатрі «Люм’єр» проходили «Дні українського кіно».

Представники Київщини та творчий колектив з м. Краматорськ Донецької області  відвідали також с. Борщів, Івано-Франківської області із концертною програмою.

У день закриття фестивалю, на Вічевому майдані   Івано-Франківська відбувся гала-концерт за участю кращих колективів VI Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав».