Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 жовтня 2019 року

Стартує проекту “Школ культурного менеджменту та креативних індустрій 2019” (ШКУМ’19), який реалізують ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» та Молодіжна організація «СТАН» за підтримки «Українського культурного фонду». Партнерами є Асоціація «Культура та креативність» та ГО «Культурний ді@лог».

У межах проекту в листопаді у Вінниці, Кам’янець-Подільському, Слов’янську, Полтаві і Харковіпройдуть 5 шкіл культурного менеджменту та креативних індустрій. Для участі у школах запрошуються художники, фотографи, дизайнери, урбаністи, режисери кіно і театру, митці та інші особи з різних регіонів України, які займаються візуальним мистецтвом та хочуть реалізовувати арт-проекти.
 
Також запрошуються працівників культури, які прагнуть розвивати мистецтво та креативні індустрії у містах, ОТГ та селах України.

Навчання складається з двох етапів. На першому учасники пройдуть 4-денний тренінг, де будуть знайомитися, навчатися, обмінюватися досвідом, шукати партнерів тощо. Теми навчання: проектний менеджмент у мистецтві; пошук ресурсів та фінансове планування арт-проектів; як зробити проект/продукт медійним і популярним та інше.

Школи пройдуть 5-8 листопада у Харкові і Кам'янець-Подільському; 11-14 листопада у Слов’янську;  17-20 листопада у Полтаві та Вінниці.

На другому етапі навчання 100 найактивніших учасників з різних шкіл зустрінуться 26-28 листопада в Івано-Франківську на нетворкінг. Вони знайомитимуться і разом розроблятимуть проекти, а також стратегію розвитку Мережі арт-менеджерів в Україні.

Участь у школах і нетворкінгу безкоштовна. Організатори компенсують учасникам транспортні витрати, забезпечують проживання та базове харчування у місті, де проходитиме школа. Заповнити реєстраційну форму та обрати місто проведення школи можна за посиланням: https://cutt.ly/KedoUc2

Кінцевий термін подачі анкети: 31 жовтня.

Відбір учасників здійснюватися з 1 по 3 листопада.


Контактна особа: Роман Каць, асистент координатора проекту,
096-096-49-80, euroclub.kremen@gmail.com