Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 жовтня 2019 року

В Національному - музеї заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбувся святковий захід до Дня захисника України та презентація тематичної виставки.


На святкуванні були присутні учасники АТО, школярі Вишгородського району, представники органів місцевого самоврядування.

Відкрив захід виступ-марш рою «Петрівські джури» Новопетрівської ЗОШ № 1 I-III степенів.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих Героїв на сході України, учасників революції гідності.

Вишгородщина за п’ять років війни втратила чотирнадцять своїх Героїв, що відстоювали незалежність України.

З вітальним словом до присутніх звернулись голова Вишгородської районної ради Кириченко Ростислав Миколайович, депутат Київської обласної ради Пещерін Андрій Євгенович, секретар Новопетрівської сільської ради Костюк Світлана Олександрівна, командир розвідки 90-го батальйону Панов Ігор Валерійович.

Для присутніх виступили учасник АТО,боєць 81- ї окремої аеромобільної бригади Ярема, народний аматорський ансамбль «Новопетрівчанка» та вихованці Новопетрівського будинку культури.


Директор музею Іван Вікован привітав учасників заходу з наступаючими святами, побажав школярам бути справжніми патріотами своєї держави,та запросив усіх пройти до холу музею на презентацію виставки. Експонати що представлені об’єднують героїчну історію минулих захисників України з сьогоденням. Виставку прикрашають полотна Київської художниці Добрякової Дарії Вікторівни. Це портрети бійців 90-го окремого аеромобільного батальйону.

Після презентації для вшанування Пам’яті та Подвигу захисників України було покладено квіти до Залу Слави учасників АТО, до Пам’ятника Воїну визволителю та Пам’ятного знаку Невідомому Солдату, де біля братської могили проведено Молебень за убієнними солдатами святими отцями Новопетрівської Свято-Покровської церкви Тарасом та Віктором.

На завершення заходу для присутніх виступили кінологи з собаками кінологічного клубу при Товаристві сприяння оборони України.


Слава Україні! Героям Слава!