Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 жовтня 2019 року

Представники Київщини запрошуються до участі у щорічному XIX Міжнародному економічному форумі «InvestInLvivRegion»,  що проходитиме у м. Львові 31 жовтня - 01 листопада 2019 року

InvestInLvivRegion

Форум «InvestInLvivRegion» - це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням. Головними завданнями цього заходу є: представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

У другий день  Форуму (01 листопада) передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження і відновлюваної енергетики.

Запрошуємо зацікавлених осіб долучитися та взяти участь у другому дні Форуму в туристичній секції «InvestInLvivRegion: FocusonTourism», під час якої відбудуться панельні дискусії «Інвестиції у Львівську область: фокус на туризм» та «Сучасний курорт чи SOVOK. Українські реалії». Ця секція стане майданчиком для встановлення надійних партнерських відносин із туристичними компаніями, авіакомпаніями, готельно-відпочинковими та медичними комплексами для обміну туристичними потоками.

За додатковою інформацією щодо участі в заході звертатися до контактної особи від Львівської облдержадміністрації: Тараса Лозинського - заступника начальника управління туризму та курортів, тел.: 097 502 34 08,e-mail: tourism@loda.gov.ua, lozynskyi.taras92@gmail.com.