Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 жовтня 2019 року


Шановні журналісти!

12-14 жовтня 2019 року
запрошуємо Вас до Древнього Києва в «Парку Київська Русь» на святкування Покрови та Дня захисника України

Одне з наймасштабніших та найбільш видовищних святкувань Покрови та Дня захисника України буде проходити під Києвом – у Древньому Києві «Парку Київська Русь».

12, 13 і 14 жовтня можна буде здійснити подорож у часі в епоху зародження свята Покрови, яке бере свій початок з Х століття в Константинополі, а також часи князя-козака – Святослава та величної Київської Русі, коли зароджувалася слава нашої держави, формувався і гартувався бойовий дух богатирів – захисників нашої землі.

Розпочинатиметься дійство протягом трьох днів о 13:30 урочистим парадом прапорів князів Київської Русі, вражаючим виїздом кінної дружини та привітання від великого князя київського Володимира. В неділю та в понеділок, 13 і 14 жовтня, гостей запросять взяти участь у хресній ході до відтвореної Василівської церкви, де можна буде долучитися до молебню за Україну, насолодитися інтер'єром дерев'яного храму Х століття та поставити свічку за рідних та близьких.

Продовжиться розважальна програма театралізованими постановками, виступами акторів кінно-трюкового театру і народних колективів. Гості побачать запальне гарцювання верхи на конях, а також унікальне та захоплююче дійство «Княже полювання», під час якого можна буде побачити володіння різними видами середньовічної зброї верхи на конях, на повному скаку.

Також відвідувачі побачать змагання з традиційного бойового мистецтва княжих дружинників за часів Київської Русі – верхової стрільби з лука.

Цікавою стане вистава «латник-лучник», під час якої кінний лучник стрілятиме прямісінько в воїна. Та не лише спостерігати можна буде за дійством, а й долучитись до нього. Відвідувачів Древнього Києва запросять до відкритого майстер-класу з володіння зброєю, а також до ігор, конкурсів, хороводів та майстер-класу з середньовічного танцю.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь багатий на дива! Й одне з них – це прекрасні коні рідкісних древніх порід, зібраних з усього світу. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже вони були привезені в Україну в єдиному екземплярі. На гостей Древнього Києва чекає безпосереднє, живе спілкування з цими прекрасними тваринами. Коней можна погладити, проїхатися на них верхи або в екіпажі.

Ввечері на гостей чекатиме вражаюче дійство з вогняними спецефектами та стрільба з требушету палаючими ядрами.

Гості Древнього Києва зможуть відвідати музеї та експозиції, пролетіти на канатному спуску над Лісовим озером, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету, перевдягнутися в костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, своїми руками зробити сувенір на майстер-класах з народних ремесел або вибрати вже готовий на ярмарку майстрів або в магазині.


Древній Київ відкривається о 10:00.
Початок театралізованої програми – о 13:30.

Завершення програми – о 19:00.

«Парк Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області.
GPS-координати:  +50° 8' 44.31", +30° 28' 26.90"

Акредитація: 044 461 99 37, 063 139 73 24,  nkoval@gradkiya.com
Детальна інформація на сайті: www.parkkyivrus.com