Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

01 жовтня 2019 року

Шановні бібліотечні працівники!

Всеукраїнський день бібліотек

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій, людство і досі  не може уявити життя без книги, яка допомагає перетворювати людину в особистість, виховувати в ній прекрасні духовні якості, громадянина, патріота України. Бібліотеки Київщини – це невичерпне, могутнє життєдайне джерело, яке забезпечує невпинний духовний розвиток нашого суспільства, наповнює душу і серце неповторними емоціями, додає нам мудрості і знань.

У цей святковий день прийміть сердечні вітання і щиру вдячність за вашу невтомну працю, щирість сердець, душевне багатство.  Хай кожний прийдешній день вашого життя буде щедрим на добро, приносить вам мир, добробут і глибоку людську вдячність за вашу працю, яка відкриває шлях до книги -  джерела  споконвічної мудрості та знань. Нехай у Вашому домі панують мир і злагода, у серці – любов  і доброта, у справах – мудрість і успіх.

Зичимо всім міцного здоров’я, радості, особистого щастя, професійних злетів, нових творчих досягнень на благо рідної Київщини, а головне ─ твердої віри у добре майбутнє нашої країни.

З повагою і вдячністю за вашу подвижницьку працю, професіоналізм і відданість професії -

Начальник управління культури,
національностей та релігій
Київської облдержадміністрації
Ігор ЗОЛОТОВЕРХ