Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48














 

 

27 вересня 2019 року

26 вересня 2019 року в м. Бориспіль відбулися
Обласні заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

Серед запрошених та учасників події: Золотоверх Ігор - начальник управління культури, національностей та релігій Київської ОДА, Людмила Пасенко - заступник Бориспільського міського голови, Погребна Наталія - начальник управління культури, молоді і спорту Бориспільської міської ради, Гонтарук Валентина, Міщук Василь, Остапенко Наталія - головні спеціалісти відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської ОДА, Січкаренко Аліна - головний спеціаліст з питань управління персоналом управління культури, національностей та релігій Київської ОДА, Сорока Галина - директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», Зніщенко Микола - директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», директори ЦБС Київщини, бібліотечні працівники ОТГ Київської області.

Після вітальних слів та щирих побажань від очільника управління культури, національностей та релігій Київщини Ігоря Золотоверха та заступника Бориспільського міського голови Людмили Пасенко відбулася урочиста церемонія нагородження бібліотечних працівників області.

Відповідно до розпорядження голови Київської обласної ради від 16.09.2019 № 327 Почесною Грамотою Київської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи області та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек з врученням цінного подарунку відзначені:

  • Кручиніна Жанна – директор Бориспільської міської централізованої бібліотечної системи;
  • Смисловська Людмила – заступник директора по роботі з централізованими бібліотечними системами КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»;
  • Циганенко Олена – директор Ірпінської міської централізованої бібліотечної системи.

Відповідно до наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 17.09.2019 № 76 за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збереження і розвиток бібліотечної галузі та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Почесною грамотою управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації нагороджено понад 40 бібліотечних працівників області, серед яких працівники центральних районних та міських бібліотек, міських та сільських та обласних бібліотек.

За багаторічну, плідну, сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у збереження і розвиток бібліотечної галузі та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Подякою Київської обласної організації Профспілки працівників культури України та грошовою винагородою відзначені 16 бібліотечних працівників області.

Після приємного сюрпризу від артистів Муніципального театру «Березіль» м. Бориспіль, які подарували сучасну комедійну виставу «Розкішне весілля», почесних гостей приймала Бориспільська центральна міська бібліотека. Під час зустрічі, директор закладу Жанна Кручиніна познайомила присутніх із роботою та досягненнями бібліотеки, роботою комп’ютерного класу та Інституту 3-го віку, де навчають комп’ютерної грамотності людей поважного віку.

Урочистості та неформальне спілкування бібліотекарів Київщини пройшло в теплій та дружній атмосфері.

Через накопичений століттями досвід, бібліотекарі Київщини відкривають широку дорогу до знань та духовного самовдосконалення тисячам мешканцям та гостям столичного регіону. Допомагають жителям області усвідомлювати своє національне коріння, шукати його витоки, прищеплювати новим поколінням гордість за свій народ, свою країну.