Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 вересня 2019 року

20-22 вересня 2019 року запрошуємо до Древнього Києва в Князівстві Київська Русь
на Відкритий чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв» 

З 20 по 22 вересня 2019 року в Древньому Києві в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь», Київська обл., с. Копачів) пройде Чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв». 

Це наймасштабніші та найпопулярніші змагання з середньовічного бою в Європі, що традиційно зберуть кілька сотень бійців з Білої Церкви, Горішніх Плавнів, Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Києва, Луцька, Львова, Путивля, Рівного, Харкова, Чернівців та інших міст нашої держави. Серед учасників будуть також і іноземні спортсмени та судді. 

Після приголомшливої перемоги української збірної в Чемпіонаті світу з середньовічного бою «IMCF-2019», що відбувся в травні цього року в Древньому Києві, цей вид спорту набув в Україні шаленої популярності. Адже він поєднує в собі неймовірне видовище, спортивний азарт, історичну достовірність та середньовічну романтику.

Спортсмени вдягнуть  важкі металеві лицарські обладунки та покажуть свою доблесть в повноконтактних боях справжньою середньовічною зброєю, зробленою за історичними зразками. Протягом трьох днів можна буде побачити одиночні та групові бої, та навіть жіночі поєдинки. Це не постановочні битви, тут все по-справжньому!

Змагання проходитимуть згідно правил середньовічного бою, офіційно визнаного видом спорту Міністерством молоді та спорту України. Співорганізатором чемпіонату виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

У перервах між боями на гостей чекає розважальна програма, що знайомитиме з історією середніх віків, кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи, конкурси та розіграші. А ввечері подарують справжній подив та захоплення яскраві постріли з требушету вогняними ядрами, а в суботу – ще й феєрична вогняна програма.

Чемпіонат «Зов героїв» – це не лише вражаючі бої, а й можливість потрапити в середньовічне місто Древній Київ та відчути себе справжнім жителем середньовіччя. Можна буде скуштувати смачних страв, приготованих на вогнищах, прогулятися на породистих конях верхи та в екіпажах, постріляти з лука і аркбалісти, викарбувати старокиївську монету, вдягнути історичні костюми, відвідати різноманітні майстер-класи та ярмарок майстрів. На відвідувачів чекатимуть музеї та експозиції, канатний спуск «Політайло» та швидкісна гірка «Змій Горинич», дитячий мотузковий куб-лабіринт «Мишоловка», а також затишне мальовниче Лісове озеро.

При бажанні продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00.

Урочисте відкриття Чемпіонату – в суботу 21 вересня о 14:00.

Завершення програми: в суботу 21 вересня – о 21:00, в п’ятницю 20 вересня  і в неділю 22 вересня – о 19:00.

Князівство Київська Русь розташоване в селі Копачів Обухівського району Київської області.

GPS-координати:  +50° 8' 44.31", +30° 28' 26.90".