Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 вересня 2019 року

18 вересня 2019 року відбулось засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

Головував начальник управління Ігор Золотоверх.

В обговоренні питань взяв участь депутат Київської обласної ради Р. Титикало.

На засіданні було розглянуто проект капітального ремонту  фасаду пам’ятки архітектури місцевого значення «Синагога» по вул. Ярослава Мудрого, 25 у м. Біла Церква Київської області. В обговоренні приймали участь представники Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету що розташований у будівлі: директор коледжу -  Л. Лендрик, Н. Костенко, І. Богатенко.

Було розглянуто питання проведення першочергових протиаварійних заходів на пам’ятці місцевого значення «Музей Заповіту Т.Г. Шевченка», що входить до складу Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав». На засіданні був присутній директор заповідника  О. Лукашевич.

Членами ради розглянута облікової документація на пам’ятки культурної спадщини: Покровська церква в с. Сулимівка Бориспільського району, Будинок Штамма в смт Буча, Водонапірна вежа Шухова в м. Біла Церква та інші об’єкти. 


Особливу увагу члени Консультативної ради приділили розгляду питання руйнування пам’ятки археології Свято-Межигірський монастир в с. Новопетрівці Вишгородського району Київської області.