Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 вересня 2019 року


День рятівника відзначали  в КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П.К. Саксаганського»

Вже доброю традицією стало святкування Дня рятівника у Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського.

Людей, для яких честь, відвага, мужність, вірність обов’язку є сенсом буття, привітали із професійним святом заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, заступник голови Білоцерківської РДА  Володимир Толочко, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, начальник Головного управління ДСНС України в Київській області  Василь Слободяник, голова ради ветеранів  ГО ВАВВ та СЦЗ  Анатолій Бондаренко.

Поважні гості підкреслили неоціненний внесок у розбудову і захист України кожного, хто обрав шлях служінню людям і батьківщині, а також вручили нагороди.

Артисти театру щиро приєдналися до всіх слів вітань і побажань та презентували спеціальну програму, яку щороку готують з цієї нагоди.

Присутні в залі щиро дякували оплесками і квітами. А високим знаком визнання таланту артистів стала Почесна грамота Державної служби України з надзвичайних ситуацій, яку отримав колектив театру за високий рівень творчої майстерності, плідну співпрацю з Оперативно-рятувальною службою Київщини та з нагоди Дня рятівника.


<< Назад