Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 вересня 2019 року

КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського» взяв участь у відкритті нового культурного центру «Ostrowiecki Browar Kultury», який проходив у м. Островець-Свентокшиський, Республіка Польща.

Керівництво міста відзначає, що для цієї почесної і відповідальної місії обирали професіоналів високого рівня, тому і запросили вже відомий у Польщі КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського».

Ostrowiecki Browar KulturyПрограма, яку підготували саксаганці для гастролей, вражала рівнем майстерності виконання і захоплювала різноманітністю й неймовірною енергетикою.

Зі сцени звучали пісні українською, польською, англійською, французькою, італійською мовами – і не виникало жодного мовного бар’єру. А мова танцю, як ми знаємо, – універсальна.

До речі, запрошення приїздити до Польщі частіше саксаганці отримали не лише від глядачів, але й від офіційних осіб. Більше того – театр одразу після завершення шоу-програми запросили на гастролі до Чикаго. Наразі з цього приводу ведуться перемовини.

Такого високого рівня обласний театр Київщини зміг досягти завдяки підтримці голови Київської обласної ради Миколи Стариченка, депутатського корпусу та голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна.

Артисти теж діляться враженнями від поїздки. Для них це не тільки можливість показати свої вміння. Це культурне збагачення через знайомство з іншою країною, море вражень від спілкування з людьми і споглядання визначних пам’яток історії та архітектури. Це гордість за Київщину і всю Україну, яку вони представляли і яку так тепло вітали за кордоном. Це нові ідеї, нові плани і натхнення.

В’ячеслав Усков, керівник театру ім. Саксаганського, зазначає, що успіх театру в Польщі – це ще один впевнений крок до зміцнення українсько-польських відносин, внесок у напрямку, в якому ведеться політика держави.

Ostrowiecki Browar Kultury Ostrowiecki Browar Kultury

Ostrowiecki Browar Kultury Ostrowiecki Browar Kultury

Ostrowiecki Browar Kultury Ostrowiecki Browar Kultury

<< Назад