Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 вересня 2019 року

02 вересня керівництво, викладачі та студентство Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв» приймали щирі вітання від  голови Київської обласної ради Миколи Стариченка та начальника управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігоря Золотоверха з нагоди
Дня знань та початку навчального року!


Очільник управління культури, національностей та релігій Київщини переказував вітання від голови Київської облдержадміністрації Бно-Айріяна Михайла Кареновича та зазначив: «Академія мистецтв - це храм поколінь!                      

Це єдиний у столичному регіоні навчальний заклад, який має майже 90-річний досвід підготовки спеціалістів для галузі культури і мистецтва, а також потужний педагогічний склад, якому позаздрить будь-який мистецький навчальний заклад: 6 професорів, 5 доцентів,  15 кандидатів наук, 8 народних та 13 заслужених артистів, 5 заслужених діячів мистецтв та 5 заслужених працівників культури.

Зі стін Академії вийшли сотні талановитих випускників, які понесли у світ зерна любові до України та її культури, немає сумніву, вони прославляють навчальний заклад та Київщину по всьому світу».

Очолює навчальний заклад, з цього року в - ректор, кандидат культурології, професор, Заслужений діяч мистецтв України - Василь Романчишин.

Серед почесних гостей, які відвідали урочистості з нагоди початку навчального року та Дня знань: Петро Мага - Народний артист України, поет -пісняр, телеведучий, голова державно-екзаменаційної комісії Академії; Тарас Петриненко, Тетяна Горобець, Жанна Боднарук, Анатолій Кочерга - Народні артисти України; Катерина Кістень - випускниця Академії 1999 року, Заслужена артистка України, акторка театру та кіно.

Гості побажали студентству впевнено крокувати у доросле життя, здобувати нові знання, навички, любити та цілком віддаватися обраній професії. Радісно та сміливо розправляти свої крила та злітати у безхмарне творче майбутнє!


<< Назад