Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 серпня 2019 року

23 серпня о 09.00 на майданчику поблизу адмінбудівлі Київської обласної державної адміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1) відбулися Обласні урочисті заходи до
Дня Державного Прапора України.

Під час урочистостей взяли участь голова Київської обласної ради Микола Стариченко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, керівники структурних підрозділів, депутати обласної ради, працівники виконавчого комітету облради та Київської облдержадміністрації, студентська молодь КЗВО КОР "Академія мистецтв".
Маленьки артисти колективу "Вишиванка" дарували музичні вітання.

На загальнодержавному рівні свято встановлено Указом Президента України № 987/2004 «Про День Державного Прапора України», пізніше доповнено Указом Президента України № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року № 987», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

Державний Прапор України – це символ державотворення, національної єдності та прагнення свободи. Його кольори відбивають національні традиції, що ідентифікують нашу територію протягом тривалого історичного періоду.

Сьогодні, у час, коли українські воїни захищають рідну землю, виборюючи її суверенність та недоторканість на Сході України, саме Державний Прапор України є постійним супровідником бійців і на передовій, і в тилу.

Волонтери й діти постійно передають військовим українські прапори або малюнки прапору з побажаннями скорішого повернення додому, словами підтримки й віри, створюють поробки для хлопців із символікою прапора України. Це додає наснаги, примножує силу духу й спонукає на мужню боротьбу за Україну та її народ.

Ми навчилися поважати себе й любити свою державу, ідентифікуватися серед інших як справжні українці, патріоти, а Державний Прапор став незмінним символом української незалежності, свободи й великого майбутнього України як розвиненої європейської держави.

<< Назад