Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 серпня 2019 року

13 серпня КП КОР «Київський академічний обласний
музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського» грандіозним шоу відкрив 86-й театральний сезон.


Театральна родина розпочала сезон у повному складі.

До святкових вітань долучився начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Золотоверх та директор КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-просвітницької роботи Людмила Корецька, які зазначили, що «Комунальне підприємство Київської обласної ради «Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені П. К. Саксаганського» гідно тримає виклики сучасності, долає перепони та впевнено крокує до свого розквіту та цілковитого визнання. Попри складний шлях, театр продовжує підтримувати позитивний імідж столичного регіону в Україні та за її кордоном, користується повагою широкого кола митців та культурної еліти, зберігає мистецьку спадщину минулого та творить сучасну історію культури Київщини.».


Вдячні глядачі та гості, вже 86 років мають можливість завітати до затишної зали театру, переглянути улюблені вистави відомих авторів класичної світової та української драматургії, прем’єри від сучасних драматургів та режисерів, а також  насолодитися яскравими тематичними шоу-програмами від «саксаганців».
        
Репертуар театру налічує близько 60 вистав. 86-й театральний сезон буде доповнено блискучими прем’єрними виставами.
На вересень 2019 рокузапланована прем’єра для юних глядачів – казка за В. Нестайком «Пригоди в лісовій школі». Далі – «Дами і гусари» А. Фредро, «Три товариші» за Е.-М. Ремарком, «Ранкова фея» А. Касони, «Алмазне жорно» І. Кочерги, «Смішні гроші» Р. Куні, новорічна казка «Незнайко в Країні мрій», «Сорочинський ярмарок» за М. Гоголем, «Приборкання норовливої» В. Шекспіра, «Панночка» Н. Садур, «Біла хвороба» К. Чапека. Незабаром – участь у фестивалі в Коломиї та гастролі до Польщі.

До зустрічей, шановні шанувальники театрального та музичного мистецтва!


<< Назад