Приймальня управління
(044) 286-87-48
24 травня 2019 року
23 травня 2019 року в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (директор: М. П. Зніщенко), згідно Плану роботи на 2019 рік управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації (начальник: І. В. Золотоверх), проведено Обласний тренінг «Інструменти та формат роботи з місцевими громадами» для директорів ЦБС, завідувачів публічними та міськими і сільськими бібліотеками об'єднаних територіальних громад Київської області.

В обласному тренінгу взяла участь головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації В. М. Гонтарук. Вона проаналізувала проблеми в бібліотечній галузі Київської області, що виникають в ході АТР, навела варіанти їх можливого подолання, запропонувала моделі організації бібліотечних систем в Об'єднаних територіальних громадах.
Активно, творчо, плідно відбулися і тренінги згідно програми: заповнення Аналітичних таблиць, анкет, складання проектів, ігри тощо.

Відбувся активний обмін досвідом з різних організаційних питань.
За допомогою флеш-копіювання учасникам тренінгу були надані методичні матеріали, необхідні для використання в їх професійній діяльності.
Під час тренінгу активно застосовувались технічні та прикладні засоби.
В рамках тренінгу, у партнерстві з Київським обласним департаментом юстиції, була організована зустріч з його головними спеціалістами: Людмилою Боярчук, Аліною Іванець, Анастасією Десятнюк. Учасниками тренінгу були отримані буклети з актуальних правових питань та корисна інформація (А. Десятнюк) з правового забезпечення родинного виховання та законодавства з цього питання в інших країнах світу.
На завершення тренінгу колектив КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» подарував кожному учаснику тренінгу поетичну збірку для душі.
Тренінг був плідним, корисним, навіть, потужним, і такі заходи з профудосконалення КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» активно проводить і буде проводити і надалі, але проблеми в реформуванні бібліотечної галузі на теренах ОТГ залишаються і потребують свого термінового вирішення з боку держави, органів місцевого самоврядування та місцевих громад.