Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 травня 2019 року

V Ювілейний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик»З 29 травня по 02 червня 2019 року в м. Українка Обухівського району відбудеться V Ювілейний фестиваль-академія дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик» за підтримки Державної агенції з питань кіно, Національної спілки кінематографістів У країни та Української міської ради

Програма фестивалю складається з урочистої церемонії відкриття фестивалю на набережній міста Українка, «Червоної доріжки» та концерту зірок вітчизняного театру, кіно та телебачення, зйомок дитячого короткометражного фільму, телепередач, творчих конкурсів, а також професійних майстер-класів.

У складі художньої колегії фестивалю - Голова Міжнародного Фонду культурного співробітництва, почесний президент фестивалю Влада Литовченко, Народна артистка України Лариса Кадочникова, Народна артистка України Наталія Сумська, Народний артист України Віктор Демерташ, Народна артистка України, телеведуча ,академік Тетяна Цимбал, Народний артист України, Посол миру Гурбан Аббасов, Заслужений артист України, композитор Володимир Бистряков, Заслужений артист України піаніст Володимир Соляник, Заслужений артист України співак Михайло Грицкан, композитор та продюсер Олександр Яременко, телеведуча Наталія Кудряшова.

Учасники та переможці кіно та театральних фестивалів області запрошуються до участі у заході, а також на урочисту церемонію відкриття фестивалю, яка відбудеться 29 травня 2019 року в м. Українка о 19.00 на відкритій сцені на набережній міста.

Контактна особа щодо організаційних питань: 067 253 90 13 - Алла Геннадіївна

<< Назад