Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 травня 2019 року

Відбулась робоча зустріч з Митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром

На запрошення Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра 15 травня 2019 року з робочим візитом начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Золотоверх та заступник начальника управління культури – начальник відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини Віталій Томнюк відвідали Спасо-Преображенський собор та Меморіальний музей Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).
Керівництво управління культури, національностей та релігій  мало нагоду оглянути експонати музею, серед яких представлені особисті речі Митрополита Володимира. Зокрема, у виставковому залі представлені архієрейські богослужбові облачення з ризниці Блаженнішого Митрополита Володимира та традиційно зберігається коштовне церковне начиння та богослужбові книги. Завершує експозицію серія фотографій та листів із особистого архіву Митрополита Володимира та декілька відзнак і нагород.
Під час зустрічі з Митрополитом Олександром були обговорені шляхи посилення співпраці та налагодження державно-церковних відносин на території Київської області.

<< Назад