Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 квітня 2019 року

Екологічна акція «За Чисту Київщину»Вдруге управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації ініціює до Дня довкілля проведення Обласної екологічної акції «За Чисту Київщину», минулого року працівники галузі культури спільно з духовенством та активною молоддю прибирали сквер на Яготинщині та закликали всіх охочих долучатись до прибирання та благоустрою на місцях. 

13 квітня 2019 року управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації спільно з «Національним музеєм народної архітектури та побуту України», Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством культури України долучилось до всесвітнього #TrashTagChallenge та в рамках проекту «За чисту Україну» провело обласну екологічну акцію «За чисту Київщину». 

Головною метою проведення цієї еко-акції, за словами організаторів, стало: поліпшення стану навколишнього середовища – благоустрою територій музею, озеленення, поширення екологічних знань, консолідація міжконфесійних, міжнаціональних, міжкультурних відносин. 

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, Міністр культури України Євген Нищук, Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко, Заступник голови Київської обласної державної адміністрації – В’ячеслав Кучер, Голова Голосіївської районної державної адміністрації в місті Києві Олександр Настасенко закликали всіх учасників екологічної акції до продуктивної роботи, побажали наснаги та успіхів у благій та корисній справі. 

Після офіційного початку заходу, всі учасники були розподілені по локаціях та отримали певний об’єм робіт: прибирання сміття, збір листя та гілок, реставрація тину, благоустрій хатин та багато іншого.

Символічною стала спільна з представниками органів виконавчої влади, релігійних організацій та церков, національно-культурних товариств, працівниками галузі культури, активною молоддю висадка «Алеї Єдності», яка в майбутньому дасть свої плоди. 

До обласної екологічної акції «За чисту Київщину» долучились керівники та представники МГО «Інтернаціональний союз», ГО «Африканська Рада в Україні», Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви, Духовного Управління Мусульман України, Духовного Управління Мусульман України «УММА», Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України, КЗ КОР "Київської обласної бібліотеки для дітей", КЗ КОР "Яготинського історичного музею", КЗ КОР "Меморіального музею-садиби І.С.Козловського", КЗ КОР "Київської обласної бібліотека для юнацтва", КЗВО КОР "Академії мистецтв", КП КОР "СО "Академія", КЗ КОР “Вишгородського історико-культурного заповідника”.

Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації закликає до єдності і консолідації зусиль на благо збереження та покращення довкілля Київщини. І запрошує всю Київську область підтримати флешмоб #чистакиївщина та зробити наш край ще красивішим. 

Майбутнє в наших руках то ж давайте формувати національну культуру чистоти!

За Чисту Київщину За Чисту Київщину

За Чисту Київщину За Чисту Київщину

За Чисту Київщину За Чисту Київщину

<< Назад