Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 квітня 2019 року

03 квітня 2019 в приміщенні Районного будинку культури смт Рокитне відбулись прослуховування відбіркового туру (академічного концерту) ХХІІ обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют» у номінації «естрадне та циркове мистецтво».

Участь взяли 129 учнів  початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Київської області як  солісти і учасники  творчих колективів з міст Біла Церква, Ірпінь, Фастів, Буча, Сквира, Вишневе, Тетіїв, смт Рокитне, Володарка, с.Шпитьки, Святопетрівське, Германівка Обухівського району, дитячої школи мистецтв Білоцерківської районної ради та ін.
Журі прослухало 159 вокальних та інструментальних творів 80 учасників з 16 шкіл естетичного виховання правобережної Київщини. Приємно відзначити, що на сцені будинку культури відбувся дебют учасників циркового колективу з Шпитьківської школи мистецтв Києво-Святошинського району.
На сьогодні  в обласному фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дебют», започаткованому у 1996 році,  11 номінацій, зокрема, конкурсні прослуховування у номінації «естрадне та циркове мистецтво» вперше відбулись 15 років тому.<< Назад