Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 березня 2019 року

У гостинній колонній залі Київської міської державної адміністрації управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації та комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» зібрали однодумців на ІІІ Обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу 
«Жінка – джерело любові»

Весна, розпочинаючи нове річне коло розквіту у природі, проникає у душі людей та спонукає на сприйняття краси. То ж не випадково саме у весняні дні, творчі сили Київщини привернули увагу до жінки і краси.
Учасники ІІІ Обласного фестивалю жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка - джерело любові» прагнули яскраво презентувати етнографічну і культурну спадщиною Київщини. Популяризація автентичного одягу серед молоді; удосконалення майстерності та підвищення художнього рівня виробів майстринь в етно-стилі; обмін досвідом українських дизайнерів і учасників фестивалю; поширення моди  на одяг за традиційними мотивами; популяризація професій дизайнера одягу, майстра українського етно-стилю в сучасному одязі – ці теми були актуальними та жваво обговорювалися учасниками заходу.
Окрему увагу привернула презентація жіночих образів через одяг минувшини і сучасності. Дефіле жіночої краси – так можна назвати показ самобутніх моделей  у вбранні, яке підвищує самооцінку та утворює завершений образ  жінки. Не зрікаючись давніх традицій можна виглядати яскраво та по-сучасному – цією ідеєю захопилися відвідувачі та учасники Фестивалю.
Райони, міста та ОТГ Київщини, як дорогоцінні скарби презентували свої традиційні строї, розповідали про них правдиві історії та легенди. То була захоплива подорож у світ побуту наших предків та  минувшини. Не менш цікавою стала зустріч зі стилізованим вбранням, яке представила молодша група. Показ моделей був мистецьки прикрашений чудовими виступами аматорів. Пісківська ОТГ не оминула увагою це чудове свято і делегувала Александровську Діану представляти ОТГ та Пісківській будинок культури.
А в подарунок учасникам ІІІ Обласного фестивалю жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка - джерело любові» Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботиорганізував  зустріч з носіями культурної спадщини сусідніх областей.
Чернігівщину представляв народний аматорський вокальний ансамбль  «Душікриниця» села Лосинівка, Ніжинського району, який подарував популярну народну пісню та продемонстрував сучасний сценічний одяг.
Народний аматорський фольклорний колектив «Берегиня», Орлівського сільського Клубу Теплицького району.  Вінницької області показав старовинні подільські строї та виспівав пісні з обрядів та побуту подолян.
Діти Києва фольклорний ансамбль  «Ягілочка» -  Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району весело оспівали Фестиваль весняночками.
Аматорські колективи та майстри Київщини радо зустріли гостей і продемонстрували власні здобутки в творчості.
Емоції отримані від участі запам'ятаються на довго, а отримані дипломи та подяки будуть гідно прикрашати стіни закладів культури Київщини.
Фестиваль став яскравим весняним дійством, знайомив гостей та учасників з щедрою культурою України і кликав творчих людей сьогоденнядо нових пошуків.

Відео


<< Назад