Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 березня 2019 року

22 березня до Ірпеня з робочою поїздкою прибув Міністр культури України Євген Нищук.

Міністр разом із в.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Віталієм Томнюком  відвідав заклади культури Київьокї області, зокрема, – завітав до Ірпінської центральної міської бібліотеки.

Директор бібліотеки Циганенко Олена Єгорівна привітала гостя, вручила йому буклети бібліотеки та друковану продукцію про Ірпінь.

Міністр взяв участь у обговоренні питань, які турбують працівників культури. У спілкуванні також взяли участь  в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, начальник відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк, депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко, поет Леонід Закордонець, колектив бібліотеки та творчі люди нашого міста.

Євген Миколайович ознайомився з роботами ірпінських майстрів, які експонуються у бібліотеці.  Зокрема – це виставка робіт майстра декоративно-прикладного мистецтва Івана Рябчука «Вишитий «Кобзар» та виставка робіт заслуженого майстра народної творчості України, етнолялькарки Тетяни Федорової.

Міністр розповів про нові можливості розвитку закладів культури, про сучасні перспективи для митців на місцях, про значні зрушення у цій галузі за останні роки. Зазначимо, що наше місто стало першим, яке Є.М.Нищук відвідав у рамках своїх робочих візитів Київщиною.
<< Назад