Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

25 лютого 2019 року

22 лютого 2019 року у приміщенні адміністрації Вишгородського історико-культурного заповідника відбулось підписання Угоди про співробітництво між Вишгородським історико-культурним заповідником й спеціальною загально-освітньою школою «Надія» м. Вишгорода .

Угодою закріплено  здійснення спільних навчально-виховних проектів, проведення індивідуальних та групових екскурсій, майстер-класів. «Вона має важливе значення для вдосконалення процесу навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами та здійснення профорієнтаційної роботи»,  – зазначив директор школи «Надія». «Важливим показником розвитку суспільства є гуманне, турботливе й  милосердне ставлення до дітей із особливими потребами, які не мають змоги вести повноцінне життя», – заявила директор заповідника, кандидат історичних наука Литовченко Влада Володимирівна.

Так, процес творчості, створення чогось нового є одним із засобів підвищення емоційного тонусу особистості, закріплення комплексу емоційно-вольової регуляції, а головне – актуалізації позитивної гами переживань, яка супроводжує ефективну працю, переживання радості від зробленого, досягнутого, почуття впевненості у своїх силах, у особистісному творчому потенціалі й творчих здібностях. Це є важливим напрямом у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. За філософією С. Рубінштейна, творчість – діяльність людини, яка створює нові матеріальні і духовні цінності, які, в свою чергу, мають суспільну значущість..<< Назад