Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 лютого 2019 року

З метою розкриття досягнення і значення Трипільської культури в історії України, виховання поваги до рідної землі, її історії привернення уваги до культурної спадщини Трипільської цивілізації КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей» започатковує освітній проект «Відкрий для себе Трипільську культуру».

Проект передбачає:
Освітній марафон, що передбачає проведення тематичних екскурсій в музеї, екскурсій по місту ,серію лекцій та відеолекторії, тренінги, дискусії для учнів, студентів, педагогічних працівників навчальних закладів Київщини і Ржищівської громади зокрема та всіх охочих, що зацікавлені в нових підходах до навчального процесу та налагодженні партнерства з музеєм.

Зустрічі-презентації за участю науковців, археологів, дослідників Трипільської культури, майстрів реставраторів трипільської кераміки.

В рамках проекту заплановано проведення комплексу заходів.

28 лютого 2019 року  на базі Ржищівського археолого-краєзнавчого музею відбудеться зустріч з народним майстром Спілки народних майстрів України, реставратором трипільської кераміки Смоляковою Людмилою Іванівною.

<< Назад