Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 січня 2019 року

Вікімарафон до 15-річчя української Вікіпедії у
КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва»

30 січня у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся  Всеукраїнський Вікімарафон-2019, присвячений 15-річчю української Вікіпедії. Ідея марафону полягала у написанні нових статей до популярної онлайн-енциклопедії.

В ході Вікі-зустрічі, Головою товариства редакторів Української Вікіпедії, Букетом Євгеном, був проведений тренінг «Основи створення Вікі-статті», під час якого користувачі мали змогу дізнатись про зміст, структуру і алгоритм створення статей. Також, пан Євген подарував довідник для новачків «Як редагувати Вікіпедію», «Наша прізвище Букет», грузецькі оповідки «Буслів суд». Ці три книги стали чудовим доповненням до фонду нашої бібліотеки!

У заході взяли участь провідний методист КЗ ВРР «Володарська районна бібліотечна система» Мельник Наталія Миколаївна, студенти та користувачі бібліотеки.

Член спілки редакторів української Вікіпедії та викладач Київського Національгого університету культури і мистецтв  Бондаренко Андрій Ігорович, під час виступу, дав змогу всім присутнім навчитись правильно корегувати вже раніше створенні матеріали на Вікі-просторі. Першою практичною роботою стала відредагована сторінка «Баришівська централізована бібліотечна система Київської області».

Науково-методичним відділом КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» презентовані сторінки районних і міських ЦБС Київської області у вільній енциклопедії Вікіпедія: «Баришівська централізована бібліотечна система Київської області», Васильківська районна бібліотека, міська централізована бібліотечна система Бориспільської міської ради, Ірпінська центральна міська бібліотека, Переяслав-Хмельницька бібліотечна система, Тетіївська районна бібліотека.

Пишаємося, що під час заходу у нашій бібліотеці було створено 3 нових статті. Одна з них  редагуватиметься науково-методичним відділом КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» і буде презентована окремим заходом.

Усі учасники «Вікімарафону», тобто користувачі, які створили статтю упродовж марафону,  отримали пам'ятні сувеніри.

Щиро вдячні усім учасникам, гостям та нашим читачам, що разом з нами зробили вагомий внесок у розвиток нашої Української Вікіпедії.


<< Назад