Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 січня 2019 року

В  КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей» проходять
заходи культурно-мистецької акції «Зимові свята в музеї»

05 січня відбувся майстер-клас «Україна колядує»з розучування автентичних колядок та щедрівок.

8 січня  розпочався міні фестиваль-парад гуртів колядників «Ржищівська коляда», що вперше започатковано цьогоріч.

міні фестиваль-парад гуртів колядників «Ржищівська коляда» етнофотосесія працівників Ржищівського музею

Першими до музею з добрими побажаннями і святковим настроєм завітав гурт колядників волонтерської організації «Страус» разом з працівниками бібліотеки с. Гребені. Ігрові дії, жарти, музика-все це створило надзвичайно теплу та дружню атмосферу.

09 січня відбулася етнофотосесія працівників музею для популяризації діяльності музею та відтворення  давніх обрядових дій, що продовжиться впродовж акції для відвідувачів музею.

майстер-клас «Україна колядує»з розучування автентичних колядок та щедрівок завітав гурт колядників волонтерської організації «Страус»

10 січня до музею завітали вихованці міських ДНЗ "Сонечко" та "Калинка". Зустріч з працівниками музею почалася з колядування, традиційного обдаровування солодощами, а далі продовжилася інтерактивною хвилиною в краєзнавчій залі музею, де дітям розповіли про новорічно-різдвяні традиції українців. Діти побачили інтер'єр сільської хати, неодмінні старовинні її атрибути, в тому числі і Дідуха.

Далі розповідь відбулася біля виставки "Ретро-ялинка та "Ретро-листівка". А потім було частування різдвяними пряниками та чаєм, після чого дітей було запрошено до зимового кінозалу виставкової зали на сеанс мультфільмів . Діти переглянули "Різдвяну казку", "Жив був пес" та "Щедрівка". Мультфільми відобразили чимало цікавих подробиць про традиції святкування зимових свят у нашому краї у давнину. Після перегляду всі разом вивчили щедрівку і діти вирішили намалювати малюнки "Перший раз в музеї".

А музейні працівники пообіцяли влаштувати виставку робіт та навіть визначити найкращі роботи.

Перебування в музеї завершилося фотосесією біля музейної ялинки.