Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 січня 2019 року

Етнофотосесії у Вишгородському Музеї давньоруського гончарства

Вишгородський історико-культурний заповідник впроваджує проект «Етнофотосесія у Музеї давньоруського гончарства». У передріздвяні дні для цього з»явилася нова локація – «Етнохутір», куточок, на якому поселилися виплетені з рогози симпатичні тваринки, виготовлені майстром з Полтавщини Павлом Даниленком.

На Етнофотосесію уже завітало багато красунь. Керівник  творчої майстерні TanDem, модельєр  Олена Беззубенко привезла автентичне вбрання, аби підібрати кожній учасниці етнофотосесії індивідуальний образ. Пані Олена реконструює костюми різних регіонів України, прикрашені розкішною вишивкою, орнаментами та аплікаціями. В її колекції –справжні шедеври одягу, адже вона ретельно вивчала історію костюма різних куточків України, прагнула максимально передати не лише елементи вбрання, а й характери представниць тієї чи тієї місцевості. То ж кожній учасниці запропонувала свій унікальний образ, який якнайкраще передає її настрій, допомагає розкритися найтоншим граням української душі.

Олена Беззубенко привезла автентичне вбрання Етнофотосесії у Вишгородському Музеї давньоруського гончарства

Приміряти автентичний український костюм у стилі Київського Полісся, зафіксувати неповторні миті перевтілення, отримати на пам’ять світлини в новому образі… Процес перевтілення перетворюється у справжнє дійство, сповнене позитивом, цікавою інформацією. Багатство й розмаїття українського автентичного вбрання, розкіш прикрас -- все це чудово грає у нових образах вишгородських красунь.

Дочки і помічниці Олени Беззубенко Тетяна і Віра підбирали учасницям Етнофотосесії прикраси, які яскраво відтіняли вбрання, а також робили мейк-ап. Фотограф Ольга Думанська зробила чудові знімки – благо, локацій не бракувало. Це й музейний «Етнохутір», і «хата гончара», розписана в українському стилі художницею Тетяною Ягодкіною... А керамічні вироби, яких у Музеї давньоруського гончарства не бракує, і які не є музейними експонатами, чудово доповнювали образи козачок, господинь, дівчат на виданні…

Етнофотосессія Музей давньоруського гончарства Вишгород Фотограф Ольга Думанська зробіла знімки етнофотосесії у Вишгородському музеї

Дівчина в автентичному вбранні, етнофотосесія у Вишгородському музеї гончарства«Фотосесії в етнічному стилі нині набирають популярності. Це чудова нагода знайти свій неповторний образ, поринути в особливий, майже медитативний стан, який створює власне український автентичний одяг, непідвладний часові: він в усі часи затребуваний, це своєрідний місток з минувшини в майбутнє через сьогодення, одна зі складових, яка визначає нашу приналежність до українського народу. Наш проект особливий тим, що фотосесії відбуваються не в студії, а на відкритих майданчиках, з українським колоритом, який уже тривалий час викликає захоплення відвідувачів Музеї давньоруського гончарства», зауважила директор Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидат історичних наук Влада Литовченко.

На Фейсбучних сторінках багатьох вишгородських красунь нині змінились аватарки – тепер на фото вони в українському автентичному вбранні. А на сторінках додалося знімків у барвистих національних строях, які набирають безліч лайків і захоплених коментарів.

У післяріздвяні дні Етнофотосесії у Музеї давньоруського гончарства продовжаться. Уже є бажаючі на 12 і на 13 січня. Можна записатися і на інші дати. До речі, поки що серед учасників фотосесій були жінки і дівчата, але ж героями зйомок можуть бути й чоловіки та хлопчики, для них також є костюми. Лишень потрібно попередньо записатися, аби знати, якого розміру одяг припасти на цей день.

Записатися на Етнофотосесію можна за телефонами: 050 332 09 90, 063 6818 556.