Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

02 січня 2019 року

управління культури новиниКолектив управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації щиро вітає свого очільника Ігоря Подолянця із черговою нагородою та визнанням його професіоналізму та натхненної творчої праці!


За ініціативою Ради Національних спільнот України 27 грудня 2018 року на базі  Fairmont Grand Hotel Kyiv (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1)  начальнику  управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації було вручено почесну відзнаку  - Медаль «ПАТРІОТ УКРАЇНИ»!

Ігор Подолянець працює на благо розвитку культур представників різних етносів та проводить активні дії, які мають на меті зміцнення братерства між народами, а також безліч національних свят, фестивалів, виставок, концертів, конференцій, форумів, конгресів, семінарів, засідань, круглих столів та інших заходів, сприяє культурній автономії кожного національного товариства, які проживають на території столичного регіону.

Також нагороду було вручено міністру культури України Євгену Нищуку.

Нагорода започаткована Радою Національних спільнот України. Рада національних спільнот України є одним із основних національно-культурних об’єднань України, Головними завдяннями об’єднання є збереження єдності української нації, цілісності території держави, досягнення миру та злагоди в суспільстві та протидія поширенню екстремізму і міжнаціональної ворожнечі.

Щиро вітаємо Ігоря Івановича та бажаємо сил, терпіння, натхнення, міцного здоров’я,  подальших професійних звершень на благо рідної Київщини!

управління культури нагороди, новини, події

<< Назад