Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

5 грудня 2018 року

01 грудня 2018 року в м. Фастів відбулися урочистості з нагоди 100-річчя  підписання Договору між Українською Народною Республікою і Західноукраїнською Народною Республікою та початок Всеукраїнської естафети єднання

100-річчя підписання Договору між УНР та ЗУНР

На урочистості до м. Фастів зібрались представницька делегація з різних частин України.

Всеукраїнська естафета єднанняКиївську обласну державну адміністрацію представляв начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець, який виступив із вітальним словом від  очільника Київщини Олександра Дмитровича Терещука з нагоди 100-річчя важливої для державотворення, події.

На урочистості завітав Рефат Чубаров - голова Меджлісу кримськотатарського народу, були представники різних областей, журналісти з Києва та регіонів, представники міської та районної влади.

Священики різних конфесій прочитали молитву за єдність України, після чого міський голова Фастова Михайло Нетяжук спільно з Рефатом Чубаровим  урочисто заклали перший камінь у фундамент майбутнього вокзального комплексу станції Фастів, який стане Музеєм Соборності.

Після цього в приміщенні фастівського Музею-вагону відбулась урочиста церемонія спеціального погашення поштової марки «Українська революція 1917-1921 років» і художнього конверту «100 років боротьби».

Серед програми заходів, які проходили в місті:

  • Передача землі з усіх регіонів України для монументу Соборності України.
  • Перегляд документального фільму “Злука. День Соборності України”.
  • Презентація концепції книги «Соборна Україна» (поштово-логістичний партнер «Укрпошта»).
  • Презентація перспективного Плану розвитку міста на 2019-2020. (Відкриття Центру місцевого розвитку «ФастДевелопмент», пункту митного оформлення, закладання першого каменя у будівництво індустріального парку «ФастІндастрі») тощо.

Святкові урочистості продовжились вже у фастівському Палаці культури, де стартувала Всеукраїнська Естафета Єднання, а Фастову були передані капсули з землею з різних куточків України для монумента Соборності, який незабаром постане у місті.

Особливо зворушливим була церемонія передачі Рефатом Чубаровим міському голові Фастова частинки землі з окупованого Криму.

100-річчя підписання Договору між УНР та ЗУНР 100-річчя підписання Договору між УНР та ЗУНР

100-річчя підписання Договору між УНР та ЗУНР 100-річчя підписання Договору між УНР та ЗУНР

100-річчя підписання Договору між УНР та ЗУНР

<< Назад