Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 грудня 2018 року

Європейський центр з питань меншин спільно з ГО «Центр еволюації науково-освітніх та соціальних програм» 11-12 грудня 2018 року провів другий етап тренінгового курсу для представників молодіжних громадських організацій та громадських лідерів, зацікавлених у питаннях захисту прав національних меншин та збереження етнонаціонального розмаїття


Тренінг реалізовувався за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt), за сприяння Міністерства молоді та спорту України та Міністерства культури України.

Основною метою проекту є розвиток знань та навичок української молоді з етнічно різноманітних та прикордонних регіонів України, сприяння їх активній участі у суспільно-політичному житті, а також розробка рекомендацій з метою подальшого удосконалення державної молодіжної політики з урахуванням етнонаціонального розмаїття.

Кінцевою метою Проекту стала розробка пропозицій щодо вдосконалення механізмів формування та реалізації державної молодіжної політики.

Участь у проекті взяли
  • представники молодіжних громадських організацій та громадські активісти, зацікавлені у питаннях захисту прав національних меншин та збереження етнонаціонального розмаїття;
  • фахівці, відповідальні за реалізацію молодіжної та культурної політики на регіональному та місцевому рівнях;
  • студенти та молоді дослідники, що цікавляться питаннями національних меншин та мультикультуралізму в Україні.
Участь у тренінговій програмі взяла начальник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації  Марія Бардин.

На сесію Молодіжна політика мультикультурності: фінальний захід завітали пан Володимир Ходаківський, начальник відділу взаємодії з національними спільнотами України та закордонними українцями та пан Олександр Ярема, заступник Міністра молоді і спорту України. Вони відповіли на питання учасників, розповіли, яким чином Міністерства залучають молодь до прийняття рішень у молодіжній політиці а також про молодіжні етнокультурні грантові програми.

Після плідної дискусії учасники розповіли про успішні проекти та позитивні практики мультикультурності у молодіжній політиці своїх регіонів та домовились поділитись досвідом з зацікавленими колегами.

другий етап тренінгового курсу для представників молодіжних громадських організацій другий етап тренінгового курсу для представників молодіжних громадських організацій

другий етап тренінгового курсу для представників молодіжних громадських організацій другий етап тренінгового курсу для представників молодіжних громадських організацій

<< Назад