Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 грудня 2018 року

Заходи та події, які відбулися

В З КОР "Київоблархмузей" (с. Трипілля) 26 листопада відбувся  Круглий стіл «Краса української мови» щодо оголошення 2018 року - Роком української мови в Україні.Розповідали про творчі шляхи та читали вірші видатних українських митців Т.Г. Шевченка, І.Я. Франка, Г.М. Косинки, Л.В. Костенко.

27-28 листопада 2018 року Офіс Ради Європи в Україні спільно з Міністерством культури України у рамках проекту «Захист національних меншин, включаючи ромів, та мов меншин в Україні» відповідно до Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр. провели семінар «Міжнародний та український досвід аналізу потреб ромських громад та механізмів організації статистичного дослідження» Серед експертів: : Мартен Енберг - голово офісу Ради Європи; Артур Марку - експерт Ради Європи, представник УВКБ ООН (Албанія); Зора Попова - дослідниця Центру ECMI (Німеччина) Метою проведення заходу було залучення ромських медіаторів, представників місцевих органів влади та експертів до обговорення проблематики збору статистичних даних та розробки методології виявлення потреб ромських громад в Україні. Участь у семінарі взяла начальник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій КОДА.

28 листопада 2018 року в читальній залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих відкрита виставка  інформаційних матеріалів Міністерства юстиції України в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право». Матеріали  надав начальник Баришівського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Київській області  М.І. Старенький.

28 листопада 2018 року в читальній залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих проведений семінар-практикум «Бібліотека: простір для читання, творчості, спілкування» для бібліотечних працівників району.

30 листопада 2018 року в актовому залі Іванківської ДШМ ім. Примаченко традиційно пройшов щорічний фестиваль присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими, який було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 3 грудня 1992 року.

В Історичному музеї Вишгородського історико-культурного заповідника 30 листопада відкрилась унікальна виставка «ВІД КРИНИЦІ РОДОВОДУ», на якій представлені картини Заслуженого художника України Олександра Охапкіна в стилі сучасного народного іконопису, а також вишитих рушників з різних регіонів України з приватної колекції громадського діяча, поетеси, голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Поступ жінок-мироносиць» Зої Ружин.

01 грудня 2018 року в м. Фастів відбулися урочистості з нагоди 100-річчя  підписання Договору між Українською Народною Республікою і Західноукраїнською Народною Республікою та початок Всеукраїнської естафети єднання. На урочистості до м. Фастів зібрались представницька делегація з різних частин України.  Київську обласну державну адміністрацію представляв начальник управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець, який виступив із вітальним словом від  очільника Київщини Олександра Дмитровича Терещука з нагоди 100-річчя важливої для державотворення, події.На урочистості завітав Рефат Чубаров - голова Меджлісу кримськотатарського народу, були представники різних областей, журналісти з Києва та регіонів, представники міської та районної влади. Священики різних конфесій прочитали молитву за єдність України, після чого міський голова Фастова Михайло Нетяжук спільно з Рефатом Чубаровим  урочисто заклали перший камінь у фундамент майбутнього вокзального комплексу станції Фастів, який стане Музеєм Соборності. Після цього в приміщенні фастівського Музею-вагону відбулась урочиста церемонія спеціального погашення поштової марки «Українська революція 1917-1921 років» і художнього конверту «100 років боротьби». Серед програми заходів, які проходили в місті :

  • Передача землі з усіх регіонів України для монументу Соборності України.
  • Перегляд документального фільму “Злука. День Соборності України”.
  • Презентація концепції книги «Соборна Україна» (поштово-логістичний партнер «Укрпошта»).
  • Презентація перспективного Плану розвитку міста на 2019-2020. (Відкриття Центру місцевого розвитку «ФастДевелопмент», пункту митного оформлення, закладання першого каменя у будівництво індустріального парку «ФастІндастрі») тощо.
Святкові урочистості продовжились вже у фастівському Палаці культури, де стартувала Всеукраїнська Естафета Єднання, а Фастову були передані капсули з землею з різних куточків України для монумента Соборності, який незабаром постане у місті.

03 грудня в БК Тетіївського району відбулися зустрічі з родинами в яких проживають люди з інвалідністю «Подаруй тепло сердець» з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.

    Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук та депутат Київської обласної ради Олег Іванченко відкрили виставку, присвячену відзначенню Міжнародного дня осіб з інвалідністю. На виставці представлені фото дітей з інвалідністю, вихованців дитячого реабілітаційного центру м. Бровари, який святкує своє 10-річчя. Презентація відбулася 03 грудня у холі адмінбудинку  Київської облдержадміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки,1).

03 грудня в Центрі дозвілля м. Березань до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями пройшов показ художнього фільму «Всесвіт Стівена Хокінга».

03 грудня в актовому залі Іванківської ДШМ ім. М. Примаченко відбулись урочистості та святковий концерт, присвячені Дню місцевого самоврядування.

03-07 грудня в бібліотеці для дітей м. Буча презентували Виставку-портрет 140 - річчя від дня народження Олександра Олеся (Олександр Іванович Кандиба).

03-09 грудня в Вишгородському історико-культурному заповіднику проходила  Виставка музейних предметів у  Вишгородському історико-культурному заповіднику  з  нагоди 100-річчя від створення Національної академії наук України та в  рамках року культурної спадщини в Україні.

З 03 грудня протягом місяця в м. Обухів до Міжнародного дня інвалідів відбулася низка заходів, а саме: Урочисті збори та святковий концерт, Виставка тифлозасобів, Книжкова виставка творчості інвалідів, День відкритих дверей — куточок обухівських старожитностей тошо.

03-07 грудня Меморіальний музей-садиба І.С. Козловського проводили Мар'янівські читання ім. І.С. Козловського «Перебування І.С. Козловського в  Мар'янівці».

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» 03 грудня запропонувала  відвідувачам Годину спілкування «Ворог юності – пияцтво, наркоманія, СНІД» до Міднародного дня боротьби зі СНІДом.

04 грудня 2018 року  для читачів-учнів 7-Б класу та 8-А класу  смт. Баришівка в районній бібліотеці для дітей провели  інформаційну годину «Проблема насильства в сучасній сім’ї та суспільстві» в рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства». На захід були запрошені старший інспектор ювенальної превенції Баришівського відділення поліції Івасенко Л.Л. і головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Візір О.С. Розпочали захід трансляцією відеоролику «Допоможіть зупинити насильство над дітьми». А далі учнів проінформували про ситуацію щодо насильства в Баришівському районі, експерти акцентували свою увагу на таку актуальну тему, як «Булінг».

04 грудня о 10.00 в приміщенні Київської ОДА голова Олександр Терещук провів робочу нараду із учасниками АТО, родинами загиблих та поранених бійців і представниками громадських організацій. В роботі наради взяв участь начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець. В ході ході зустрічі було обговорено соціальні проблеми учасників бойових дій, які захищали Незалежність та Суверенітет України на сході. Зокрема, активісти звернулись до очільника Київщини з проханням взяти під опіку обласної адміністрації дітей учасників АТО, які втратили обох батьків, а також дітей-інвалідів першої групи. Також на зустрічі підіймались питання надання землі та покращення житлових умов військовослужбовцям і родинам загиблих, забезпечення пільгового проїзду в транспорті та медично-психологічної реабілітації бійців. Так, представники громадських об’єднань звернулись до очільника області з пропозицією створення обласного лікувально-реабілітаційного центру для учасників АТО та їхніх сімей.. В ході засідання відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» було урочисто нагороджено волонтерів Київської області, які добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, зокрема тих, хто здійснював волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в зоні бойових дій.

04 грудня 2018 року начальник упралвння культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець долучився до роботи Виїзної наради Київської обласної державної адміністрації, яка проходила в м. Обухів, вул. Київська, 117 (Обухівський РЦКД) під головуванням голови Київської обласної державної адміністрації Терещука Олександра Дмитровича з вирішення проблемних питань Обухівського району. Під час наради підіймались питання збереження в належному стані відремонтованих доріг району, створення сучасного стадіону в м. Українка, забезпечення належної потужності електромереж, захисту пільгових категорій населення та оптимізації вартості проїзду в обласному транспорті. Окремо було розглянуто проблеми учасників АТО.

05 грудня 2018 року б 11.00 начальник упралвння культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець взяв участь у Робочій нараді під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича.

05 грудня 2018 року о 15.00 начальник упралвння культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець долучився до вирішення нагальних питань під час особистого прийому громадян, який провів голова Київської облдержадміністрації Терещука Олександра Дмитровича щодо звернення гр. Ігнатенка О.Д. з м. Переяслав-Хмельницький з розгляду питання перегляду списків пам’яток культурної спадщини.

04 грудня 2018 року в читальній залі Національної історичної бібліотеки України (вул. Лаврська, 9, корп. 24), пройшла VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Діяльність продюсера в культурно-мистецькому просторі ХХІ століття: дослідницькі практики, динаміка розвитку, сфери реалізації». Директор КЗВО КОР «Академія мистецтв» Романчишин В.Г. долучився до заходу з виступом, присвяченим правовим аспектам продюсерської діяльності в сучасних умовах.

05 грудня в м. Миронівка,  на базі ЦРБ читачам показали мультимедійну презентацію -  «Кібербуллінг».

05 грудня в м. Переяслав-Хмельницький, (вул. Г. Сковороди, 81, Народний центр культури «Зустріч») відбувся Міський фестиваль «Повір у себе» для дітей з особливими потребами з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами.

05 грудня в Актовій залі Обухівського УВП УТОС пройшла зустріч працівників УВП УТОС із волонтерами громадського об’єднання «Материнське серце».

    Про креативні індустрії у сфері культури з працівниками культури Бородянщини спілкувалась Ольга Рафаілівна Копієвська, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Лекція відбулась 05 грудня в рамках курсів підвищення кваліфікації.

05 грудня 2018 року  у  Національному   музеї – заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулася   Міжнародна акція «Звільнити Українських військових моряків» і  піднято  Прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України. В акції прийняли участь громадські організації: «Асоціація ветеранів Військово – Морських Сил України», «Київське військово-історичне товариство», Український благодійний фонд пошуку «Пам’ять», «Об’єднані війною. 90-й батальйон», учасники АТО, воїни- афганці, учні шкіл, працівники Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році», представники засобів масової інформації.    06 грудня - відзначення Дня Збройних Сил України.  У музеї була відкрита  виставка дитячого малюнку «Дякуємо захисникам».

КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» с. Трипілля до Дня збройних сил України представлена з 06 грудня національно-патріотична виставка «Земля моя рідна». З метою шанування захисників, поваги та підвищення національного патріотизму.

06 грудня в Музей «Флігель Тараса Шевченка» в м. Яготин пройшла Виставка фотоальбомів, каталогів, збірок, листівок до 118-ї річниці від Дня народження К.Білокур «Квіткова посвята Катерині Білокур».

06 грудня в РБК смт. Іванків пройшов Районний фестиваль військово-патріотичної та стрілецької пісні «За Україну, за її волю, за народ» до Дня Збройних Сил України.
 
06 грудня в КЗ КОР «Меморіальний музей К.Г.Стеценка» відвідувачам презентували Козацькі оповідки до Дня Збройних сил України.

06 грудня в Центрі дозвілля м. Березань пройшло проведення кінолекторію на тему: «Державні символи України». Демонстрація документального фільму «Державні символи України (Герб) Тризуб – маловідомі факти».

06 грудня 2018 р. о 13.00 у Музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника Київський обласний археологічний музей представляє археологічну виставку «ТЕ САМЕ ТРИПІЛЛЯ…» у рамках програми «Київщина археологічна».

    07 грудня в РБК м. Переяслав-Хмельницький відбулася Концертна програма до Дня місцевого самоврядування «Шлем вітання від щирої душі».

08 грудня 2018 року об 11.00 на базі БК в м. Васильків відбувся II  Обласний фестиваль сучасної хореографії «Дзиґа». Серед учасників та запрошених: керівництво управління культури, національностей та релігій Київської ОДА,  КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», Синєок В.А. - Заслужена артистка України, голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, Денис Христюк - фіналіст 1-го сезону телевізійного талант-шоу «Танцюють Всі», хореограф танцювального шоу «Майдан’s», хореограф-постановник творчого об’єднання «Студія Квартал 95», Артем Гордєєв - учасник міжнародних балетних спектаклів «The Great Gatsby» Дуайта Родена (США), «Radio & Juliet Quatro» Едварда Клюга (Словенія), Ouedraogo Adam William - засновник та соліст Балету «А6», учасники  - хореографічні колективи та окремі виконавці Київщини, ЗМІ.

08 грудня в м. Переяслав-Хмельницький пройшло освячення та відкриття Храму Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого Переяслав-Хмельницької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Серед запрошених та учасників: Релігійна Громада Парафії Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого Переяслав-Хмельницької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Заходи та події 10-16  грудня
    
З 10 по 14 грудня в Васильківській бібліотеці для дорослих влаштували  Правознавчий книго показ «Нові закони України» в рамках акції «Я маю право».

10-14 грудня в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проходитиме Брейн-ринг «Держава. Суспільство. Право» до Всеукраїнського тижня права та в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право».

З 10 по 14 грудня КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» запропонує відвідувачам Лекції на тему «Історія виникнення Міжнародних організацій».

10-14 грудня в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбудеться презентація літератури «Правова свідомість і правова культура молоді»  до Року реалізації Всеукраїнського право-просвітницького проекту «Я маю право!».

10-13 грудня в закладах культури м. Обухів пройде низка заходів до Всеукраїнського тижня права: Зустріч-консультація з нагоди 10-річчя ратифікації Конвенції по правах людей з інвалідністю «Права людини з особливостями» у питаннях та відповідях з юристом Бочком Я.; Тематична викладка матеріалів «Держава на захисті військовослужбовців та воїнів АТО» та бесіда «Правова свідомість і правова культура!»; Бесіда-консультація «Конституційні права громадянина  України»; Бесіда «Ти-людина, отже маєш право»; Інформаційна година: «Закон України «Про авторське право й суміжні права».

10-14 грудня в  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проходитиме цикл заходів, спрямованих на задоволення культурних потреб громадян з числа внутрішньо переміщених осіб, а також створення умов для збереження культури корінних народів і національних меншин України  - «Кримська світлиця».

    10 грудня в м. Славутич на базі КЗ СМР Клубний заклад «Кіноконцертний комплекс» пройде Фотовиставка малюнків «Права очима дітей» до Дня захисту прав людини.

10, 16  грудня в м. Славутич на базі КЗ СМР Клубний заклад «Кіноконцертний комплекс» пройде Демонстрація відеоматеріалів до 70-річчя Загальної декларації прав людини «Дотримання прав людини – пріоритет держави та суспільства».

 Протягом 10-14 грудня в  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відбуватиметься отримання літератури від Українського інституту книги для безоплатного поповнення документальних фондів публічних бібліотек і бібліотек ОТГ Київської області.

11-13 грудня в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» проходитиме Обласний тренінг «Підвищення  виховного рівня прийомних батьків» за участю спеціалістів соціальних служб Київської області.

12 грудня в Українській міській  бібліотеці пройде Турнір ерудитів «Всі малята повинні право мати щасливими зростати» до Всеукраїнського тижня права та Міжнародного дня захисту прав людини.

12 грудня в м. м. Бориспіль, Бориспільський державний історичний музей презентує відкриття фотовиставки фотографа Юрія Братуся «Хроніка одного тижня війни».

13 грудня в КЗ КОР «Яготинський історичний музей» пройде зустріч з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС «Реквієм атомним камікадзе».

13 грудня в закладах культури пройдуть заходи з нагоди  народно-християнського свята, яке вважається Днем пам'яті мученицької смерті одного із дванадцяти апостолів Христових — Андрія Первозваного.

14 грудня в залі урочистих подій Славутицької міської ради пройдуть урочистості та нагородження з нагоди Дня ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня в БК с. Кошів, Тетіївського району пройде Зустріч з учасниками аварії на ЧАЕС.

14 грудня в с. Горбані, Переяслав-Хмельницького району пройдуть урочисті  привітання ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Чорнобиля густий туман».

14 грудня в Центрі дозвілля м. Березань до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на  Чорнобильській АЕС пройде а показ художнього фільму «Земля забуття».
14 грудня в КЗ КОР «Меморіальний музей К.Г.Стеценка» відвідувачам запропонують Чайні історії у музеї до Міжнародного дня чаю.

14 грудня Обухівський міський будинок культури проводить День благодійності та  Дитячу ярмарку.

14 грудня в м. Бориспіль (Книшовий меморіальний парковий комплекс) відбудеться Молебень та мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня ліквідатора Чорнобильської трагедії.

14 грудня в смт. Бородянка поблизу стелли мужності відбудеться Мітинг-покладання квітів до дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня на базі РБК смт. Ставище пройде День вшанування  учасників  ліквідації  наслідків  аварії  на ЧАЄС «Чорнобиль – це трагедія».

14 грудня в смт. Баришівка поблизу пам’ятного знаку на честь ліквідаторів та жертв аварії на ЧАЕС пройде Мітинг-реквієм, приурочений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» за адресою м. Київ вул. Лаврська 9, корпус 19) проводить Круглий стіл для художніх керівників закладів культури області  «Збереження, розвиток та популяризація різдв’яно - новорічних свят».

14 грудня 2018 року о 12.00 за сприяння управління культури, національностей та релігій в м. Київ відбудеться Дитячий музичний фестиваль «Дебют», приурочений до новорічно-різдвяних свят. Серед запрошених та учасників: Назаренко Д.Ю.- заступник голови Київської облдержадміністрації, керівництво управління культури, національностей та релігій Київської ОДА,  дитячі творчі колективи та окремі виконавці, вихованці ДШМ та шкіл естетичного виховання Київщини, ЗМІ.

З 15 грудня 2018 року до 13 січня 2019 року в «Парку Київська Русь» - найбільшому історико - розважальному комплексі Київщини                                                  (с. Копачів, Обухівський р-н), проходитиме шоу-програма «Новорічна казка» для дітей і дорослих, яка включатиме також і новорічну ніч 31 грудня.

15-16 грудня на базі КЗ КОР «Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського» для мешканців с. Мар’янівка, Васильківського району пройде майстер-клас по виготовленню виробу -  «Різдвяний павук».

16 грудня в м. Переяслав-Хмельницький  (Народний центр культури «Зустріч») пройде Театралізоване дійство для дітей «Казкова мандрівка Сніговика до Святого Миколая».

Протягом грудня в Краєзнавчому музеї м. Славутич і Чорнобильської АЕС проходитиме  виставка картин «Рибоочі» кримського художника-сюрреаліста Юрія Расіна.

16 грудня в м. Обухів поблизу Палацу культури «Енергетик» відбудеться Відкриття головної ялинки міста Українки (до новорічних та різдвяних свят).

Заходи та події 10-16  грудня

Заходи та події 10-16  грудня Заходи та події 10-16  грудня

<< Назад