Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

28 листопада 2018 року

28 листопада 2018 року в Національній опері України відбувся II Всеукраїнський фестиваль національних культур, організаторами якого виступили Міністерство культури України спільно із Радою національних спільнот України, Асамблеєю національностей України, Міжнародною громадською організацією «Інтернаціональний союз», Конгресом національних громад України.  Мета фестивалю: презентувати розмаїття культури України через призму культур національних меншин, а також пропагувати ідею міжнаціональної єдності та принципу толерантності до представників різних національностей, які проживають в Україні.

Начальник управління культури, національностей та релігій Київської ОДА Ігор Подолянець долучився до святково концерту та сприяв участі дитячого єврейського ансамблю «Рікуд»  з піснею «Яхад» (Разом), які представили Київщину.

Урочисте відкриття фестивалю розпочалось з вітальних слів Міністра культури України Євгена Нищука, який наголосив на багатоетнічному розмаїтті нашої Держави.

В програмі фестивалю передбачались виступи зразкових творчих аматорських колективів й окремих виконавців з різних регіонів України.

Крім цього, всіх гостей чекала виставка картин в холі «Національної опери України».

II Всеукраїнський фестиваль національних культур
II Всеукраїнський фестиваль національних культур II Всеукраїнський фестиваль національних культур
II Всеукраїнський фестиваль національних культур
II Всеукраїнський фестиваль національних культур

<< Назад