Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 листопада 2018 року

VI З‘їзд мусульман УкраїниНа запрошення Духовно Управління Мусульман України начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець 23 листопада 2018 року взяв участь в урочистостях з нагоди VI З‘їзду мусульман України в Національному Палаці Мистецтв «Україна».

На урочистій частині З'їзду були присутні делегати від мусульманських громад з усієї країни, представники дипломатичного корпусу, державної влади, громадських організацій та члени ВРЦіРО.

 Особисто привітали мусульманську громаду Глава дипломатичного корпусу України Посол Туркменістану Турберді Аманмурадов, Посол Індонезії Юдді Кріснанді, Глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець, Екс-глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, Сенатор Європейського Економічного Сенату Світлана Подлєсна. Від імені ВРЦіРО виступив Єпископ Римо-Католицької церкви Віталій Кривицький. Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Михайло Коваль також виступив з вітальною промовою і передав найтепліші слова від Олександра Турчинова.

Свої вітання з нагоди проведення VI З‘їзду мусульман України передав і Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. У вітальному листі він відзначив, що мусульманська громада – це багатогранна  палітра національностей, де утверджуються найвищі людські цінності – гідність, повага, честь, любов до Батьківщини, до ближнього, об’єднані вірою і служінням Всевишньому. Олександр Терещук підкреслив, що Київську обласну державну адміністрацію з Духовним управлінням мусульман України поєднують роки плідної співпраці.

Верховний Муфтій країни шейх Ахмед Тамім в своєму виступів зазначив: «Гасло VI З‘їзду «Духовність. Єдність. Патріотизм » - це те послання, яке ми, як мусульмани і громадяни України, несемо нашим сусідам, друзям, співгромадянам. І воно визначає нашу діяльність протягом усіх 26 років існування Духовного управління мусульман України ».

Закінчились урочистості з нагоди проведення VI З‘їзду мусульман України концертною програмою.

VI З‘їзд мусульман України VI З‘їзд мусульман України

<< Назад