Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 листопада 2018 року

Ігор Подолянець взяв участь в урочистій Академії з нагоди 100 річчя
Державного органу у справах релігій та національностей

100 річчя Державного органу у справах релігій та національностей16 листопада 2018 року начальник управління культури, національностей та релігій  Ігор Подолянець долучився до урочистої Академії з нагоди 100 річчя Державного органу у справах релігій та національностей в Колонній залі Національної філармонії України за участі Міністра культури України Євгена Нищука, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України, предстоятеля УПЦ КП Філарета, Митрополита Київського і всієї України, предстоятеля УАПЦ Макарія, представників Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, духовенства, національно-культурних товариств, органів державної влади, науковців та громадських діячів.

Розпочалися урочистості Державним Гімном України та молитвою "Боже великий, єдиний" у виконанні хору Київської православної богословської академії під керівництвом регента Надії Купчинської.

Зі словами привітання виступили Міністр культури України Євген Миколайович Нищук та від імені Парламенту – Народний депутат України Віктор Євгенович Єленський.

Варто зазначити, що теперішній Департамент є спадкоємцем 4-ох міністерств, які діяли у часи УНР, Гетьманату та Директорії, – Сповідань, Польських справ, Єврейських справ та Великоруських справ. Традиція держоргану у справах релігій не була перервана впродовж всіх 100 років.

<< Назад