Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 листопада 2018 року

Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації
взяло участь у Фестивалі польської культури, який проходив
з 10 по 18 листопада в м. Бровари.

Фестиваль польської культуриЗ нагоди 100-річчя Незалежності Республіки Польща польська спільнота Київщини, у співпраці з місцевою владою, організовувала урочистості та  святкові заходи, одним з яких є Фестиваль польської культури у Броварах, що проходить 10-18 листопада цього року. Фестиваль організовано Броварським Міським польським культурно-освітнім товариством  «Родина», яке очолює Олена Новак.

У програмі Фестивалю: презентація «Забуті імена: Григорій Квятковський – видатний поляк з Броварів», відкриття фотовиставки «Польща моїми очима», концерт за участю солістів і колективів з України та Польщі.

Серед гостей та учасників Фестивалю – радник-консул Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні пан Яцек Гоцловські, делегація з міста-побратима Броварів Красник Люблінського воєводства Польщі, уповноважені працівники Броварської міської ради, представники товариства польської культури  ім.З.Красинського м. Біла Церква Київської області (голова правління  - Олена Хоменко), учасники ансамблю пісні і танцю «Поляни з-над Дніпра» м.Київ (керівник – Леся Єрмак), польська спільнота та громадськість міста.

Від управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації участь у заходах взяла Людмила Ткачук, яка зачитала вітальний лист заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка учасникам Фестивалю та вручила подяку управління культури, національностей та релігій голові Броварського міського польського культурно-освітнього товариства  «Родина» Олені Новак.

Також, програмою Фестивалю передбачено вшанування пам’яті жертв  тоталітаризму, похованих на Польському військовому цвинтарі в Національному  історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили»,  та,  в рамках Днів польського кіно, показ  різножанрових польських сучасних кінофільмів.

Фестиваль польської культури в  Броварах – це яскравий приклад українсько-польської дружби і партнерства.

Фестиваль польської культури в Броварах Фестиваль польської культури в Броварах

<< Назад