Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 листопада 2018 року

Київська область долучилася до Туристичної майстерні Миколаївщини!

Київська область долучилася до Туристичної майстерні Миколаївщини15-16 листопада в м. Миколаїв відбулася Туристична майстерня Миколаївщини. Організатори події: Миколаївська облдержадміністрація та Миколаївська міська рада.

Серед учасників представники Донецької, Житомирської, Запорізької, Одеської, Рівненської, Львівської, Харківської та Херсонської областей.

Від Київщини у заході взяла участь Остапенко Наталія - головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

На початку зустрічі з вітальним словом до гостей звернувся Іван Ліптуга – президент Національної туристичної організації України, радник Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубів С.І, він розповів що у 2017 році був рекордний показник подорожей у світі, 51%, з яких припадає на країни Європи (39% - авіатранспорт, 2% - залізничний, 4% - автотранспорт). Найбільш активні туристи з Китаю, США та Германії. В Україні зареєстровано 2582 туристичні оператори з ліцензіями, але далеко не всі відповідають сучасним вимогам.

Сергій Підмогильний – директор ТОВ «Туристична компанія «Терра інкогніта» розповів про створення мережі Зелених Шляхів в Україні, їх вплив на розвиток громад і малого бізнесу. Першим із таких проектів у 2016 році стартував в Києво-Святошинському районі, Київської області - «Долиною двох рік». Головними його родзинками є долини річок Ірпінь та Бобриця.

Про проект «Туристичні кластери 300+» доповів Павло Бабенко – заступник голови ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Всеукраїнська Федерація роботодавців у сфері туризму України.

На тему «Туристичний інформаційний центр як комунальна установа. Напрацювання за півроку роботи» доповів Кравчук Василь – виконувач обов’язків директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру.

Про «ІТ-технології для розвиту туризму. Мобільний додаток «АГООВ» розповідали Руслан Оніщенко, Володимир Мальчіков – розробники мобільного додатку «АГООВ».

Київська область долучилася до Туристичної майстерні МиколаївщиниВалентина Лимаренко – завідувач сектору краєзнавства та туризму Донецького обласного навчально-методичного центру культури, голова Комітету з підприємництва у сфері туризму, курортно-рекреаційної, ресторанної та готельної діяльності Донецької торгово-промислової палати наголошувала що «Донеччина туристична – покликана дивувати».

Цікавої була презентація гастрономічної дестинації «Устриці Скіфії» Тилігульський лиман від керівника господарства Андрія Пігулевського.

Головний модератор та ідейний натхненник заходу Тетяна Чичкалюк – голова правління Асоціації лідерів туристичного бізнесу у Миколаївській області, підготувала справжній сюрприз учасникам Туристичної майстерні - гості зустрілися із переможцем ТВ-шоу каналу 1+1 «Король десертів!» Олегом Чередниченко, посмакували його фірмовий авторський торт «Миколаївський Наполеон» та поспілкувалися про його здобутки на шоу.

Ввечері, 15 листопада учасників майстерні гостино приймав Миколаївський академічний художній російський драматичний театр (художній керівник-розпорядник Свистун Артем) та подарував незабутню концертну програму під час «Божолє. Дегустації вин» гостям з різних регіонів України.

Туристична майстерня Миколаївщини відрізнялася насиченою програмою, до якої увійшли як актуальні питання щодо розвитку туристичної галузі регіонів України із презентаціями напрацювань, так і екскурсійна подорож до морського спеціалізованого порту ТОВ МСП «Ніка-Тера», відвідування пам’ятки археології місцевого значення поселення пізньої бронзи «Дикий Сад», оглядова екскурсія до музею суднобудування та флоту тощо.

Учасники спілкувалися, ділилися досвідом, своїми здобутками, проблемними питаннями, дискутували щодо бачення шляхів вирішення складних ситуацій, а також налагоджували ділові дружні відносини. Приємно вразили оригінальні об’єкти промислового та культурного туризму, а також гостинність та теплий прийомом туристичної Миколаївщини.

<< Назад