Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 листопада 2018 року

08 - 09 листопада Київщина долучилася до щорічного Міжнародного форуму
«Креативна Україна», організований Міністерством культури України

У відкритті знакової події у сфері культурних і креативних індустрій України взяли участь Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Міністр культури України Євген Нищук, Голова Представництва ЄС в Україні, Надзвичайний і Повноважений Посол ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, представники європейських міністерств культури та посольств країн ЄС і Східного партнерства.

Від Київської області у заході взяли участь начальник управління, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Подолянець, спеціаліст відділ культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління Максим Луценко, директор КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Тамара Негода.

Всіх учасників Форуму відеозверненням привітав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Форум був спрямований на посилення розуміння “культури” та “креативності” в якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку. Подія сприяла співпраці між органами влади та різними секторами суспільства і економіки, а також публічно-приватному співробітництву щодо розробки публічної політики підтримки культурних та креативних індустрій (ККІ) на національному та регіональному рівнях.

Форум об’єднав учасників з 16 країн: Велика Британія, Франція, Португалія, Болгарія, Бельгія тощо. Захід відвідали фахівці культурних та креативних секторів, представники влади, бізнесу, громадських установ і проектів, дослідники, а також громадські діячи, що займаються розробленням політик в Україні, інших країнах Східного партнерства та Європейського Союзу.

Основна програма Форуму була зосереджена навколо декількох тем, пов’язаних з міжнародними тенденціями та кращими практиками щодо сприяння сталого розвитку культурних та креативних індустрій, а також значенню культурного потенціалу для місцевого, регіонального та національного розвитку. В рамках форуму проходили панельні дискусії, інтерактивні обговорення, воркшопи та консультації зацікавлених сторін.

Міжнародний форум «Креативна Україна» Міжнародний форум «Креативна Україна»

<< Назад