Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

25 жовтня 2018 року

Всеукраїнської нарада директорів обласних бібліотек України,
що обслуговують юнацтво

Навчайте співробітників так, щоб вони могли від вас піти.
Ставтеся до них так, щоб вони хотіли залишитися.

Річард Бренсон, англійський підприємець,
засновник корпорації Virgin Group

23 жовтня 2018 року у КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся перший день Всеукраїнської наради директорів обласних бібліотек для юнацтва, плановий захід Державної бібліотеки України для юнацтва.

У заході взяли участь С. Г. Сивокінь, начальник відділу літератури, та бібліотечної справи МКУ. У своїй доповіді Світлана Григорівна розповіла про стан бібліотечної мережі в Україні та про плани на 2019 рік.

Ігор Іванович ПОДОЛЯНЕЦЬ, начальник обласного управління культури, національностей та релігій Київської ОДА  розповів про зміни, що відбуваються у бібліотечній галузі у Київській області. Ігор Іванович підкреслив важливість подібних заходів, побажав плідної роботи Всеукраїнській нараді директорів обласних бібліотек для юнацтва та подальших таких робочих зустрічей на Київщині. Адже, як сказав Ігор Іванович під час свого виступу: «Київ – серце України, а  Київщина – її душа!».

Із темою «Українська книга як інструмент формування нації і держави: нинішня її роль і стан» виступив Олександр Васильович АФОНІН, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів. Він розповів присутнім про роботу 70 Франкфуртського книжкового ярмарку, який проходив  10-14 жовтня 2018 року, де беруть участь 102 країни, серед них і Україна.

Цікавим був матеріал «Життєві цінності у площині світового дослідження», які презентував для учасників Наради Георгій Анатолійович САПРИКІН, директор ДБУ для юнацтва, канд. пед. наук, доцент. Мова йшла про щастя людини, як це відчуття впливає на працездатність людини, її взаємодії з навколишнім світом.

Змістовним була презентація  на тему «Бібліотека для юнацтва: популярність, репутація, місія», яку підготувала Галина Йосипівна СОРОКА, директор Київської ОБЮ.

Про діяльність бібліотек Київщини розповіла Тетяна Іванівна ВАСИЛЬКЕВИЧ, заступник директора з науково-методичної роботи Київської ОБЮ.

Огляд видавничої діяльності Київської ОБЮ за 2014-2018 роки підготувала Людмила Олегівна СОКОЛОВСЬКА, провідний методист Київської ОБЮ. Огляд підготовлений у вигляді віртуальної виставки у форматі PREZI, де усі посилання на видання бібліотеки активні, тобто під час перегляду можна скачати будь-яке видання.

Про «Публічні бібліотеки України в 2017 році: стан та тенденції розвитку» розповіла Олена Петрівна ЛАХНО, головний бібліотекар науково-методичного відділу Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого. Олена Петрівна презентувала інформацію, яку готувала НБУ ім.. Ярослава Мудрого за матеріалами соціологічних досліджень, інформацій в режимі питання-відповідь, та інформації згідно ЕСМАР та ін.

Під час заходу відбулася презентація продукції видавництва «Наш формат», яку проводив Олексій Євгенійович ДЗЮБА, менеджер по роботі з бібліотеками.

Заходом було передбачено огляд Ірпінської центральної міської бібліотеки. Тому учасники Школи керівника здійснили екскурсію до цієї бібліотекми, де директор  Олена Єгорівна ЦИГАНЕНКО презентувала роботу Ірпінської центральної міської бібліотеки, ознайомила з  історією діяльності, її друзями та партнерами. Учасники заходу побачили сучасний  ремонт приміщення, оновлені фонди, меблі. Також, для присутніх цікавою була екскурсія містом Ірпінем.

<< Назад